Ako je vrbopuc sa 18 sta li dodje sa 45...
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Printable View
Ako je vrbopuc sa 18 sta li dodje sa 45...
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Jes teška sprdnja od noćnog života ove ka dođu ka..evo gledam u Nikšić ful ono da su iz onog crtanog đe neki mali gleda u izlog kolače.
Ti znaš na koji crtani mislim nešto ka zemlja snova.
I pojavi se lik sa BMW ključem i veli oli mala da se provozamo ispade ipak da su nekako ipak na prodaju.
Kakav gadluk mi živimo na ove prostore a PI.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
oštetio sam se ja kad god je pjevala [emoji3] naravno tu je jel te i gledanje [emoji3] fino je što pjeva u SC (ako mi je tačna info) al ja Džejlu tamo ne bih pošao da slušam jer će da nagrnu, ima da se biju oko karata, 'elita' podgorička. a Prija je ipak numero dos [emoji3]
Sent from my iPhone using Tapatalk
Veća će navalica biti na Prijovićku. Kad puni onolike arene u Zagrebu, može i jedan sportski u Podgorici[emoji846]
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Ako Prija na kraju koncerta u SC ne bude viknula - Jačajte Crnu Goru! uvijek ce ostati wannabe supezvijezda na Balkanu. :joy:
LolČina.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...c76f5fb56d.jpg
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Meni su pale na'm dvije scene,mada iz igranih filmova:
1."Kozara" https://youtu.be/azZH96BzeQw?si=79vZC0Kf3Xx6IqZr
2."Bilo jednom u Americi"-kad "simpatiji" donosi onaj kolač sa šlagom i višnjom.
Dvojka mi je jača.Mislim scena pod red. br.2,inače mi je trojka...sad se zapetljah.
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
...i Tito i Ja.
https://youtu.be/ETJlVHvl-vI?feature=shared
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
" Tako hladno, sve je bilo.
Kao led, noć i dan.
Nisam znao, slab sam bio,
da prema vatri idem ja.
Sve su bile...samo laži.
Nekud žuriš...a nemaš cilj.
Rijeku grijeha...stalno gaziš.
Vodu piješ, a žedan si...
Onda si naišla ti...
Na svijetlo vodila si...
Učila poklanjati...
...i praštati.
Naučila me poklanjati...
...i tražiti.
Onda si naišla ti...
Na svijetlo vodila si...
Učila poklanjati.
I čekati...
Naučila me poklanjati...
...i čekati ! "
privatizacija cak i na forumu.. ovo je moj topic druze dje si kren'o
"Dear friends, how desperately commonplace you are — you and your circle, the names and the authorities you always quote, their glamour and art which you so much admire! The only bright and vital thing about you is that you are my contemporaries and friends!" How could anyone confess to such a thought? So, in order to spare their feelings, he listened meekly."
Ovako ja kad sam na forum.
Sent from my Redmi 6 using Tapatalk
A tek kad bi reka da je u PSTD zbog toga rekli bi mu da je pi*ka.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Enivej.
Ođe se odavno nije puŠtaa Buda bar.Tehnikuse što ti misliš jel ova numera pjur perverzija.
https://youtu.be/r68ku3M5y_o?feature=shared
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
A nemaju mi rijeci tezinu kad nemam jedno meleon postova.. Dako ih odje nakucam
Koliko se puca, ovi ukrajinci kod nas se osjecaju kao kod kuce. A nije no smo vala gostopriman narod.
Samo neka prangija :D
U kom jevandjelju pise da se puca na Bozic?
Meni ipak najjači utisak kako je predsjednik Srbije neko drvo iz prašume posjeka i nazvao to ultra giga mega badnjak.
A da je bilo "utisaka bilo je" no on je pobjedio.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Op.. Mislio sam da mi je ovaj profil otisao u arhivu, al' e'o me jaci nego ikad.. 24ka se povlaci
Ko nocas ne zapucaaa u boga ne vjeruje, da se znaa
Dal se moj drug smije sto je skapirao sarkazam ili sto nije..
Ko ne slavi vece badnje dabogda mu bilo zadnje!!