Zver!
Printable View
Zver!
...Imam dan, imam noć,
ja imam san i imam moć,
i mjesec imam i zvijezde sve
i ništa nemam ako nemam te...
aoooo, lijep li je ovaj sparcooo, zgodaan li jeeeee, aoooo
http://www.youtube.com/watch?v=bbjun3GzsO4
Svuda te imaaaaaaaaa......
..a ja joj kazhem:dobro dosla u moj dom, Tugo mirishesh na usne.....
:)
'Well, as you can see, I survived without you' :)
kad je dovoljno samo da neko postoji, da ne uradi ništa, da bi bila srećna!
Volim vas sve.:peach:
Odavno mi se nije dešavalo da mi se u ovo vrijeme spava. Izgleda da me večerašnje trčanje dobro izmorilo... :)
Vec vidjeno, gadno
Pospano. Volim kad sam pospana.