Изгледа да ипак није толико храбар потез јер већ стиже подршка Баровића.
Nešto oko identiteta
Изгледа да она мисао Немање Батрићевића о црвеним и зеленим
Batrićević: Najbolji crnogorski odgovor na agresiju srpskog sveta je objedinjavanje suverenista - crvenih i zelenih - CdM није баш најбоље остарала, јер ова група око ФЦЈК и са њима повезани људи ипак више воле зелену него црвену боју.
Интересује ме да ли ће се црвени дио аналитичара (Николаидис, Пајовић) јавити око овога, посебно након оне свађе прије неколико мјесеци.
Цетиње једноставно нема географске/људске потенцијале да буде главни град Црне Горе, то је просто усуд његов. Знамо и сами да је то "случајан" град, настао из нужде, и комунистима се не може замјерити да је исти заборављен или занемарен, једноставно није било могућности да Цетиње избјегне судбину коју му је географија одредила.
УРА је прва осудила говор Јоаникија, тојест њено реаговање је међу првим (мислим и прво од политичких партија) објављено на порталима