Izrazite svoje misli i osjecanja.......
Quote:
Originally Posted by
Bluemoon
Ja ne bi lajkovala đe odeš na utakmicu đe si ka vatreni navijač Zvezde a tim mu podbači ka što ste vi Paši inače bi to zloba bila.Lol.
Što bi grobari rekli.
https://youtu.be/_XBmCoD3YlM?feature=shared
Tehnikuse ovo da tebe malo ka nerviram.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Tek sad vidim ovo. :) A jbg, sta ces. Neko gubi od City-a u ligi sampiona a nego od Radnickog iz Nisa u prvenstvu. :)))
Sent from my iPhone using Tapatalk
Izrazite svoje misli i osjecanja.......
Prija je rasprodala pet Arena u ZG, tako da sasvim očekivano. ne znam kako su se kulturološki srozali kad 50% naroda tamo zna napamet komplet repertoar čoeka sa jasno fašističkim idejama. uostalom i sam Tudjman je fašista bio
@kaemSe - Džejla Ramović, pjevačica [emoji4]
Sent from my iPhone using Tapatalk