Trebalo bi da je prebacen u U 19
Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
Printable View
Vesovichttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...6a465127e1.jpg
Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
Jovetić dao gol
Послато са SM-G355H уз помоћ Тапатока
4-tvoro ligašu 😂
Sent from my SM-A520F using Tapatalk
You must spread some Reputation around before giving it to lepetanac again. :)
http://i63.tinypic.com/33at46w.jpg
Iz treće u prvu ligu :D
Evo počeo zimski prelazni rok
https://www.sportske.net/vest/domaci...ju-327183.html
samo treba zvat’ ove poluproizvode od igrača iz susjednih zemalja.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Nista, nego Boze pravde da nam bude himna, vratimo ovaj dres, i sledece prvenstvo je nase! :mrgreen:
https://static.kupindoslike.com/Lott..._O_3813559.jpg
Dejo smradu narkomance klosaru lopove
Ne moze se opisati koliko ga ne podnosim. Kad glupan dodje na celo nekog saveza, pa ne kapira sta znaci reprezentacija i duh iste. Nego nema odje ljudi da se pobuni protiv glupana
Sent from my iPhone using Tapatalk
Bogom prosto da smo posli na jedno od velikih takmicenja pa da covjek kaze...moralo se za sad dok nam se drzavni program ne razvije. Ali je ovo ziva mutljavina.
http://www.vijesti.me/sport/sjutra-z...na-gora-972690
Slovenija, Srbija i mi, to bi bilo top
Top bi bilo skotska, norveska i litvanija. Da igramo malo protiv nekog kog mozemo. Nadam se da ce nas zaobic albanci i srbi e bi nas o jadu zabavilo pola CG
Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
Bice ratatatatattatattata. Ciste se puske.
Dobra gostovanja:-D
Hahah pakao.
Eto malo da se palinja narod onako nacionalno
Eto poeni za dps [emoji23][emoji23]
Utakmica kao i svaka druga, samo sto se nece moc do karata doc, barem mi smrtnici....
odlična prilika da se po društvenih mreža vidi ko je najveći Crnogorac i to. preglupo takmičenje inače, n’o eto UEFA pronašla način da uzme još keša.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Palac gore za takmičenje, utakmica reprezentacije i pijančenja u Njegoševu prije - nikad dosta :)