Originally Posted by
Pozitiva
Izadjoh iz auta , sa ostavljenih 4 zmigavca i dugmetom za zadnje staklo da se odmagli.
Izgasio auto ,svijetla, izvadio kljuc.
Vratio se posle 7-8 minuta, auto upali lampice a ni ne vergla nit ista samo blagi zvuk na dnu kraja kljuca wup, blagi zvuk najblazi od verglanja.
I tako jedno 7-10 puta sam pokusavao kakkvi, isti zvuk, lampice gore ali nista.
I iz bedaka posle 10 minuta u auto cekam zice da me prespoje da neko dodje i iz onog smora obrnuh kljuc kad iz prvog upali.
Kuci dodjoh, palih ga 4 puta lagano iz prve, ali vidim datum restartovan na monitoru.
Benzinac , corsa c , auto.
Akumulator, da i ne ? Najvise bih volio da je do njega.
Kupim novi i kraj.
Послато са M2101K6G помоћу Тапатока