Bocnuo ga Marušić danas.
http://www.vijesti.me/sport/adam-mar...eriji-a-960750
Printable View
Bocnuo ga Marušić danas.
http://www.vijesti.me/sport/adam-mar...eriji-a-960750
Dao ga i Filip Raičević protiv Foggie.
Evo licitiraju i sa Tumbakovićem kao novim selektorom Srbije.
Mada vjerujem sumnjam da im je on među prvim opcijama.
http://www.vijesti.me/sport/samo-jed...-u-2017-960965
Quote:
Ukupan učinak mladih nacionalnih timova, mladog (U21), omladinskog (U19) i kadetskog (U17), iznosi - jedna pobjeda, dva remija i čak osam poraza
Ponovo A.R. Vidjećemo šta će biti, ponavljam se već :D
http://www.vijesti.me/sport/dordevic...rsenala-961776
Luka Đorđević opet kupi otpatke po Rusiji :)
Svaki gol mu je otpadak, on i Srećko Savović su ista osoba.
Sent from my P10+ using Tapatalk
@Bitrate Već 6 golova, u vrhu je liste strijelaca ruskog prvenstva.
Luka "Tap-in" Đorđević :D
Stvara igrace za kvalifikacije 2022 i to za U 21. Treba imati strpljenja
Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
Razlog zbog kojeg nijesmo igrali prijateljsku ovih dana?
Jer već imamo oformljen sastav i nemamo potrebe da se uigravamo kad smo prva reprezentacija po rankingu. Treba li ti i treći dobar razlog ?
Svasta i ja pitam.
Koliko sam ja skontao neke reprezentacije su ih ispalile pa zato.
Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
http://www.vijesti.me/sport/radonjic...spremni-963121
Nastavlja da briljira
Molim vas, gledao sam trominutni pregled meca. Pratite momka sa brojem 4. Ja goreg fudbalera u zivot vidio nisam
Mozemo pricat sta hocemo ali fudbalski debakl u mladjim kategorijama
To znaci da se radi katastrofalno i da nam je buducnost ista takva.
Isto bi dejo mogao malo da sjase, snace se neko i bez njega
Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
Onaj učinak od jedne pobjede naših reprezentacija u mlađim kategorijama ove godine je ostao nepromijenjen. Veliki uspjeh naših selektora i trenera širom CG.
https://youtu.be/qdH511QtYkE
Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Jovetić dao gol
Послато са SM-G355H уз помоћ Тапатока
super. ne radi se u ponedeljak.
http://cg-fudbal.com/novi-poraz-kade...eprezentacije/
Kadeti igrali međunarodni turnir, tri meča-tri poraza.
Mučeni Jovetić nije bio u protokolu za LŠ i sad opet nije u protokolu protiv PSG-a, jer sad ima novu povredu mišića.
Od toliko klubova i liječnika kako je moguće da niko ne provali đe taj momak toliko rilja da se stalno povrijeđuje.
Procitah u Dan da ce Tumba vjerovatno da vrbuje Djurdjevica za reprezentaciju.