Towns 3p na poluvrijeme.
Civjek samo izlazi ispod, ali dje da igras ispod na 21.5, ili konkretno nocas 19.5, igraca koji prima 50 miliona o.O
Printable View
Towns 3p na poluvrijeme.
Civjek samo izlazi ispod, ali dje da igras ispod na 21.5, ili konkretno nocas 19.5, igraca koji prima 50 miliona o.O
Hahahhahahahaahhaha
Da vidite prve poene Denija na utakmici, nakon sto je na 0 i 0-4.
Bukvalno cistije ga nije moga pazit Tomson, ovaj se zalece u njega, odgurnu ga, pade u tom guranju, slobodna.
Nema celendza, jer nema vece gluposti u NBA od tog 1+1.
Kad bi bilo 2+1 sad bi bilo celendz, overturn i sudije ne bi vise svirale te vic faulove na Deniju.
Koliko je zdrav Lebron uticajniji na igru od Luke...
Bukvalno covjek nema srece s krstenicom.
U mladosti je igrao u doba nekih istorijski dobrih timova, a kad je omatorio naislo vrijeme mikimaus timova i zvijezda.
Tek sad nadolazi ekipa ranga onih protiv kojih je on igrao. SAS.
Fok det, men.
Ne samo da napravi panglu faul, nego i rizikuje tehnicku pa 3+1 i gotov mec da bude.
Nego, isto valjaju ovi two-way igraci.
Janis zabija 30, ali isto kad treba zalijepi bananu i odigra odbranu za 10.
Dvije odbrane za 10 kad se lomi.
A imate vjecnog MVPja sto bi odigra dvije odbrane za 3.
Doduse, Lebron je mozda jedini superstar kom kad izbijes loptu od pozadi sudije ne daju faul.
Nije bio faul, ka sto masu puta nije, ali to sudije sviraju automatski jer skoro pa je nemoguce to uradit a makar ne tac igraca. E taj dodir sve sudije gledaju kao faul, osim eto kad Lebron krece na polaganje za izjednacenje.
Dobro se Toronto držao.
Ne znam samo kako je Rajaković sa onim timom u samom vrhu.
Pospremiše ih Baksi u njiov lokal.
Gledam utakmicu Fejkersa protiv San Antonia, koliko je Ljuka Tragic imao pogrešnih pasova, izgubljenih lopti, to niko ne pominje.
A Jebron oće sa ovom momčadijom da se igra, magarica od 40 godina.
Idi u penziju.
vjerovatno jer mu je giannis izbio. da je ryan rollins, svirali bi faul. mada mislim da su bucksi imali challenge.
lebron moze do 50 sa ovim know-how-om, samo ako hoce da se spusti da igra za 25 miliona kao druga i po opcija, i ima sanse za jos 1 prsten negdje.
dobro, moze malo i da smanji divlje trojke. mada vidi luku, pa onda da ne bude da je on nesto gori.
durant presao wilta, nowitza pada za 10 dana, do kraja sezone i jordan.
Kako Nađi poklopi Janisa.
Umije da blokira, umije trojke da zabija...
Kužim miljenik navijaca Denvera.
0-16 je najopasniji rezultat u target centru.
denver fino da trejduje GMokaru za MPJ-a, i bog da ih vidi.
Stvarno potpuno neočekivano se Denver drži bez 4 startera.
Sve je to, opet, zahvaljujući njemu.
mnogi pricase da bi ispali u g-league bez njega, dok bi pogani jezici rekli da uprkos njemu dobiju ponesto. realnost je da bi sa 20-ak minuta JV-ja na centru bili na 6-1 u 7 (5 u gostima), pa nek ponese ko sto hoce otolen. jeste sve bila istocnjacka buranija, ali je bila i dobra igra. naredne 4 su im pelicansi, dallas, washington, hornetsi, a ni do kraja mjeseca nemaju mnogo tezi raspored.
Ja ću prvi priznati da sam bio među te što su mislili da su bez Jokića među timova za "lutriju", ali me fino demantovaše, evo su 4-3 u utakmicama bez njega (ako ne računam onu protiv Majamija u kojoj se povrijedio, onda je 4-4).
E sad, je li to većinom bilo protiv boranije s istoka - i jes i nije. Dobili su Boston, Toronto i Sikserse, koji su na pozicijama 3-5 na istoku, što opet nije za bacit. Isto tako su prsli od Bruklina i Atlante koji su donjem dijelu tabele istoka, tako da je to baš boranija.
Tu su i porazi od Klivlenda i pobjeda protiv Milvokija koji su u najgorem mogućem položaju - niti su dobri da ih neko ozbiljno shvati u plejofu niti su loši da mogu da se nadaju visokim pikovima u draftu 2026.
Ako uspiju da održe nekih 40-50% uspjeha do All Star pauze (tamo neđe sredina februara) nek slobodno slave ko da su ušli u finale, jer do tada bi trebalo da imaju kompletan zdrav tim pa onda nek se bucaju sa Sparsima i Hjustonom oko drugog mjesta (moguće da im Minesota pokvari te planove).
Volio bih da vidim sve te timove da u punom sastavu odmjere snage. Naravno i protiv OKC da se vidi kako se drže, Sparsi su ih očigledno dobro potresli sa 3-0, pa da vidimo kako će sad protiv ostalih izazivača sa Zapada.
Ne zna se je li bolji kao igrač ili trener. Malo njih ima takvu energiju i kreativnu košarkašku inteligenciju...
Od kad je Jokic him najslabija sezona 46 pobjeda, najbolja 57, uglavnom su 50 i nize.
Kad je Jokic postao him na zapadu nije postojao neki tim kog je tesko pobijedit.
S druge strane, Melov Denver je igrao na blood bath zapadu i konstantno imao 50+ sezone.
Znate li kad je Denver isto imao 57 poena?
U sezoni kad su tim predvodili Igudala i Andre Miler.
Ovaj Denver jeste uzeo prsten, ali jedinog oponenta je imao u Finiksu i prosli jer se Pol povrijedio. Jedini ozbiljan oponent i Dzok Lendejl, Semet i Pejn kao protivnici.
Dakle, 57-12 Igudala i Miler na zapadu dje je blood bath.
Te godine kad uzese 57 pobjeda sa Igudalom i Milerom na celu na zapadu su igrali:
OKC - KD, RW i Ibaka
SAS sa Dankanom i Kavajom, mozda najjaci tim since Dzordanovih Bulsa
Grid and Grind Memfis
Lob City Klipersi
Kobe, Gasol, Howard...
James Harden in Houston...
Porediti to sa erom dje je Memfis 2. ili 3. jer ih predvodi Dza hahahahahahaha
I bili jedne godine zdravi Lejkersi.
Naravoucenije - best eva je toliko uticajan na igru da Denver moze lagano do 41 pobjede bez njega, ako im je to u interesu.
38 su imali sa najgorim timom u poslednjih 15 godina.
Taj 7. ili 8. Hjuston te godine vam je ko danasnji Sparsi.
Nadolazeca zvijezda okruzena sa dobrim igracima role.
Samo sto taj Hjuston nije smatran kontenderom, ovi Sparsi mogu uzet titulu.
davis out do kraja sezone. nicu vise ne bi dali da bira ekipe na basketu ispred zgrade, a ne sto drugo.
Ne iznenadih se sto Sota razbija bez Gobera.
Lik ih gasi naprijed, a u odbrani ih vise kosta jer nikad ne iskace nego sto im valja kad slrijeci polaganje.
@moon safari Кат за Рандла, може?
Lako lijepi lopte za ruku ovaj Beringer ili kako li.
Janis koji se povrijedi u svakoj postsezoni, koji se vratio iz povrede lista koji toliko cesto vodi ka pucanju ahilove, igra minimum 6 minuta više u nego sto bi trebalo.
Umjesto da ovi treneri igraju 10minuta manje svoje igrace manje svaki puta kad za to postoji razlog (blow out, klupa igra odlicno i sl.)
Evo Finc vratio Rendla kod 34.
Rendl sad neka doskoci kako ne treba i mogu tenking da odrade.
Ali sto ima veze, ko ne rizikuje ne profitira.
No brzo bi 38 pa mu sinu da ga izvede.
beringer kopija andersona varejaoa. ne znam jesam li u zivotu vidio dva slicnija igraca, i fizicki i po igri. nadam se da je nocas kupio 5-10 minuta po mecu van garbage timea.
randle se napokon sjetio da bi mogao da odigra 200 grama odbrane po mecu. 4/4 preksinoc protiv wembyja i 1/2 nocas protiv giannisa za prepricavanje. ali vazda daj KAT-a nazad.
denver bez GMokare nastavlja da topi sneska likovima koji ga debelo precjenjuju.
1 payton watson sputavan, a ovamo player of the week proslog tjedna + nocas 31 + zakljucao ziona.
Ne znam kako im posle svih ovih godina ne dodje iz prkna u glavu...
Igra lik po 38 minuta svako vece, svaku utakmicu, svaka lopta ide ka njemu, i to je dobro za u najboljem slucaju da na 1 poraz ide 1.8 pobjeda.
IstOriJa, bEsT evaaar...
Kad dodje da igra za Srbiju vise stete no koristi.
Da se nije "povrijedio" Valanciunas i da nisu odmarali Mareja, imali bi do sad 6-2 bez Jokica, ako ne i 7-1.
U istu zamku ce upast Atlanta s ovim Dzonsonom.
Umjesto da igra blize kosu i krlja se za skokove, neki brzanac prenosi loptu, on onako flegmatican i velik kampuje na liniji za tri i kao organizuje loptu.
Tre je cuda cinio s Atlantom s obzirom da nikad ga ne okruzise potrebnim igracima i taktikom.
Eno Tauns kako djeluje ka kesa jer igra daleko od kosa, a u odbrani mekan.
E jedino sto ne ide svaka lopta njemu, sto mu se skokovi i asisti ne broje ka da daje po 4p...
Bukvalno istu karijeru bi imao da je bio kod Melouna u Nagecima.
Ma dosadilo im je. Najradije bi u Denveru da Jokić ne može da igra zbog povrede, ali Vučić ili Đilas usuli državne pare u Denver pa mora da igra. Trener se tu ništa ne pita
Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
Recency bias
Ima ljudi koji neironicno tvrde da je MJ Derozan, a ima i onih realnih koji kazu SGA.
A MJ od SGA jaci i tezi, nije mu potrebno bacakanje u igrace (sinoc prva akcija i covjek se baci u igraca i proba faul iznudit. Posle je i dobio dva puta takve faulove).
MJ je stratosfera za SGA, a SGA, mozemo se sporiti oko toga, najbolji igrac trenutno u NBA.
Pakao moji dobri prijatelji, pakao.
A tek komedija oko Luke...
Gledah mec Evrolige i igrac se zalece na kos i ukoci neprirodno, ispivotira nogom perfektno, makla se nije s mjesta, koraci i niko se ne buni.
Mi u NBA gledamo nekog Grejsona Alena dje je 10cm pomjeri, onda neki step through i ono 'nisu koraci, i to pivotiranje je u opsegu normalnog'.
A da ne pricam ovaj SGA kako pivotira, to po metra bude da isara onom nogicom, pa sombor shuffle svaki drugi put kolce povede...
Podjite pa gledajte Karimove poteze, pa dodjite da mi kazete da su koraci.
Moze se sve u sklopu pravila kad se hoce i kad se radi o istinskom talentu.
A ne ove abiminacije sto gledamo a vele fen bojevi 'liga je prepuna talenta, to ti je talenat bro'
https://www.basketball-reference.com.../DEN/2014.html
Ovakav Denver je uzeo 36 pobjeda, zapad tad krv do koljena.
Pa eto mozete mi objasniti na osnovu cega dodjoste do toga da bez Jokica je Denver ekipa od 15 pobjeda, a ja mrzitelj?
Bukvalno im Igi u prajmu donio 21 pobjedu, posto isti ovaj sastav je s njim imao 57 pobjeda.
A Jokic u prajmu 7-8 pobjeda donese, REALNO, BEST EVAAAA, ISTORIJAAAAA
Znate li vi kakva je boranija od ekipe ova Minesota kad se pogleda istorijski aspekt?
Pa eto bejahu dvije godine prajma ubice Denvera.
BTW, Igi je imao statistiku 13 ppg te godine.
Ali ima nesto u tim azdajama pozadi a naprijed ce da pogadja kad mora.
Vidjeti pod Barns, Batler u prajmu...
U slucaju vaseg bozanstva something doesn't add up.
Ranije bi bez Jokare Denver bio fenjeraš, doduše ne samo zbog Jokare nego što nisu imali backup centra a bogme i malo koju kvalitetno riješenu drugu backup poziciju... Sad mu/im je daleko lakše pa može da se posveti i trenerskoj tezgi dok je klupi :D
Sent from my moto g56 5G using Tapatalk
Legitimno da nisu imali, ali kad nemas igras s cime imas.
Dzej Haf, Majls Tarner tip igraca, ako ne i bolji za neke stvari, je sa 26 godina poslat da igra za njihov G league tim.
Ajzeja Hartenstajn, ove godine prije povrede 6. u MVP trci, nije zapinjao. Ajde sto nije, nego cim je presao u NY startni centar i uticajan igrac. I ajde sto nije, nego sto je taf na klupi bio i Dzaval Megi.
Zamisli to nemanje backup centra kad ti na klupi sjede dva 213 visoka igraca.
Onda u jednoj sezoni sjede na klupi Tomas Brajant, dosao posle svoje najbolje sezone u karijeri, imao tipa 18 10, i veteran DeAndre 3000.
Brajant nije gledao parket, DeAndre tu i tamo, tek ponekad.
Bugi Kazins.......
Malo ko nije imao backup centre svih ovih godina ka Denver.
Jedino sto se promijenilo ove godine sto je doslo do poziva na odgovornost i kad su rezultati u pitanju. Otprilike neka i ove godine se prospu, ide cistka, trejdovi.
Jer postalo malo sumnjivo zasto najbolji igrac lige ne moze proc drugu rundu PO, a sve drugi krivi.
Nije se radilo o backup pozicijama vec vec o tome da se sve podredilo igracu koji je u hajpu, najbitnije je bilo da on postigne TD, kad izadje s njim su izlazili i najbolji igraci, centar nije uvodjen u igru, islo se na to da ima iSTorIjSkI najvecu tu razliku kad je na parketu i kad nije.
Bukvalno je to u naprednoj statistici jedna od vaznijih kolona modernih NBA fanova, iliti fegeta, i mediji su je uredno rado isticali.
A toliko su bili dobri kao tim da je sav taj cirkus donosio oko 50-ak pobjeda i PO.
Jer ne znam kako bi svih ovih godina imao TD da nema tim oko sebe, a sa 27ppg po mecu i primljenih 37ppg na svojoj poziciji jos niko u NBA nije pobjedjivao ako nema tim oko sebe.
Klipersi imaju 11-2 run.
Lopez maksimalno iskoriscen.
Kad Lopez odmara uvodi se neki mladi igrac isto visok.
Ne uvodi se PJ Dozier i Vlatko Cancar da igraju visokog.
knicksi bez brunsona kao nuggetsi bez GMokare. lopta fijuce u napadu, svi trpaju, energija na nivou, hart i OG cerece odbranu.
I prosle godine igrali bolje bez njega.
Najjace mi kad on i Dus na parketu i Dus ne moze sutnut od njega.
Pa sto je tu, da cine najbolji defanzivni backcourt )
Horneci bolji tim od Lejkersa.
Nek Lebron ode tamo i donese im titulu.
"Zaletio se Black u kontru da zakuca, a nas četvorica sami u odbrani!" - JJJ posle ovog zakucavanja :joy:
https://www.youtube.com/watch?v=oFDcT6860uA
ADAM SILVER GOES HEAD-TO-HEAD WITH NIKOLA JOKIĆ LIVE ON ESPN — 62 SECONDS OF COURT-SHAKING TRUTH THAT SENT THE NBA’S BILLION-DOLLAR BUSINESS MODEL INTO FREE FALL
No warm-up. Adam Silver, the NBA Commissioner, sits upright, hands folded neatly, expression calm but guarded in his tailored gray suit.
Across the studio, Nikola Jokić doesn’t wait for the host’s cue.
He walks straight past the desk, pulls the second chair closer, and locks eyes with Silver — not angry, not emotional, but focused, like he’s reading the floor in the final minute of a Game 7.
Jokić speaks first, quietly.
“Adam, this league makes billions from media deals, global marketing, and sponsorships, while players are pushed through 82 games, nonstop travel, and playoff pressure that shortens careers. That’s not just competition. That’s wear and tear being sold as entertainment.”
Silver doesn’t flinch.
“The NBA operates under a collectively bargained agreement negotiated with the Players Association. Player salaries, rest policies, and protections are clearly defined. You’re ignoring how balanced this system already is.”
Jokić leans forward slightly, his voice still calm — but firmer.
“Balanced? On paper. But I’ve got the numbers here. Franchise values triple. TV contracts explode. Meanwhile, players are fined for rest, rushed back from injuries, and blamed when bodies break down. Teams profit. Players pay the price.”
Silver’s fingers tap once against the desk.
“If you have data, present it. Don’t turn this into a performance.”
Jokić nods.
“The data goes public at 9 p.m. tonight. Injury timelines. Revenue growth. Load management penalties. Just turn on NBA TV.”
Sixty-two seconds of silence stretch across the studio, thick as the air before a tip-off in the Finals.
The teleprompter freezes.
The host forgets his next question.
Ratings spike.
The clip hits X at 8:02 p.m.
By 8:30, #SilverVsJokic is trending worldwide.
The NBA’s official account posts one word: “MISLEADING.”
Jokić responds minutes later with charts showing league revenue growth, injury data, and disciplinary fines, captioned:
“This is the system you’re defending.”
One confrontation.
One MVP speaking without theatrics.
And for the first time, the NBA’s polished wall of control showed a crack — live on air, with no timeout left to call.
Koliko je Jay Huff bio dobar prije par godina, ali mora se iskalit G league.
Bukvalno je bolji igrac od pola NBA centara.
Uzeo bih ga pruje Klakstona svaki put.
Nurkica...
Ima kretnju, ima blok, kontestuje suteve, meku ruku, zakucava svaki put kad je blizu reketu, nema razmisljanja sto treba da cini...
Bukvalno kad je igrao svoju najbolju kosarku nisu mu davali noi 5min po mecu.
kakav rafal u nogu u 4/4, sa 8 gresaka i 7 promasenih bacanja. a i ovi nisu bas sad morali da nadju sut. podnosljiv poraz.