kakvi manual i bakraci , na ovu ladju samo automatik, zavalis se , muzika, trile pored tebe, ruka na butinu, i slow ride do primorja, uz jezero ,mmmmmmmmmmm
Printable View
kakvi manual i bakraci , na ovu ladju samo automatik, zavalis se , muzika, trile pored tebe, ruka na butinu, i slow ride do primorja, uz jezero ,mmmmmmmmmmm
uh , ceznja moja ................
Planiramo da kupimo mazdu 6 2011 sa petoro vrata facelift dizel,sta mislite da li je to pametna kupovina ili ne?
Crna ili bijela pitanje je sad?
jeste ;) ja ih ne volim, ali jeste ;)
Ja ih brate volim mazdu vozim oduvijek nikad problema nisam imao.
Cekaj, nova sestica dizel u fulu je samo 25 000?
To je best buy kod nas, by far.
ne možeš vagovce u to da ubjediš
to je mrak trgovina ;p pa honde accord su akcijski dizel sa svim bez navigacije 2.2 bile 22k ;p , so nema razmisljanja, pravac salon i uzimaj
mazda 6 sa 4 vrata motor 2.2 dizel 180ks u paketu gta,ima jos gta navi tu jos dodje navigacija i full koza(ali se ne radi za nase trziste) kosta 25.500 sa metalik bojom,to je po meni najbolja kupovina,takva toyota avensis kosta oko 32.000 a po meni izgledom ne moze da se poredi jos je motor 150ks
prijatelju nesto si pobrka opasno honda accord 2.2 180ks u executive paketu kosta oko 32-33k plus ima da se stavi navigacija i jos po neka zezalica tako da lagano ide do 35-36k,a inace bio sam u toyotu sad su uzeli da rade hondu i jos nemaju cjenovnik novog facelift accorda i kazu da ce biti oko 35k sto je 10k razlike u odnosu na mazdu 6
Evo cjenovnik http://www.mazda.co.me/Portals/64/Pr...3jul_MONTE.pdf
Momci iz Mazde su mi rekli da je metalik boja ukljucena u cijenu vozila tako da se ne doplacuje dodatno
kazem bile kad su dosle, tako je i ovo idealno i sa dobrom cijenom plus nofi model
To je onda jos bolja kupovina (ovaj sa 4 vrata GTA). Dobijes nesto vise opreme i drugaciji izgled. Mozda je to bolja kupovina od ove prve.
Avensis je odlicno radjen, ali definitino ga ne mozes uporedit sa sesticom.
Pa e, svi su voda.
Kako vam se svidja novi CX-5???Po meni nema konkurenciju u toj klasi makar po izlgedu.
http://www.autoweek.com/article/2011...FURT/110809975
Ne znam, nit smrdi nit mirise.
Ovo je valjda zamjena za Tribute.
Unutrasnjost je OK, osim navigacije koja izgleda kao da je aftermarket.
Ma OK je i ona, ali vise mi se svidja ova sa cetvoro, ova sa 5...imas filing da vozis hatchback.
Kralj sajma, stoji na postolje sa suncobranom iznad glave i svojim mačijim očima gleda nepoznate ljude sa nekakvoga balkana, koji se kunu u sve što je njemačko. Nikad nisu vidjeli takve linije i moć spakovanu u serijski heč za nikakvu cifru.
Distributeri njegovog ružnog i užasnog odbjeglog polubrata nisu ni imali para da ga predstave...
Slava ti, Amin!
http://i51.tinypic.com/117gpsn.jpg
http://i51.tinypic.com/2a7wm5y.jpg
http://i55.tinypic.com/192wx.jpg
Sjutra dan je malo popio i bilo mu je vruće, bile neke ribe oko njega i odlučio je da skine majicu...
Nažalost nisam imao tada digitalnu kameru ali svemoćni Sony Ericsson U10i Aino White Montenegro Viagra Edition je bio tu...
http://i54.tinypic.com/jfdb3a.jpg
Prodat MPS.
za 25000 i bruka da nije...
koliko sam ja upucen,vec je bio prodat i prije nego je dosa' na sajam.
Što mislite o Mazdi CX-7, Challange oprema, sto je neka zlatna sredina, cijena sasvim OK, oko 29.000€.
Ne, nemam nista. Superb sa jakom opremom je bio oko 27 000, Kizashi 2.4 je bio 24 000, Swift u fulu 11, MPS 25, Yeti od 12...
Kakav sam ballroom blitz napravio sa menadzerkom Skode...JAO...
Nexus, objasni.
Ako je to ona najstarija što je bila tamo solidna je za svoje godine...
Superb 2.0 TDI, koža ako se ne varam, 2x klima, navi, unutrašnji prostor za škodu fabiju, 27.500. Prošle godine je bila 30k bijela sa hromiranim detaljima unutra i automatskim mijenjačem. Mazda 6 je isto best buy solution, a od luxury IS i genesis coupe, ono je bruka...
Najstarija, bar, kaze LEPO, BELO, JEBOTE...tako da mislim da je menadjerka iz Cacka.
Mislim da bolje na trzistu ne postoji..... Koji motor je u tom paketu ???
2.0, ali ne znam da li je 140 ili 170.
Imam mazdu 6 sa 2.0 i 145ks i ide bas dobro.... CX7 je malo teza, al trebalo bi da to dobro vuče :) Uh... kako bi je kupio !
CX7 ima vise konja i drugaciji prenos tako da i ona ide solidno, ali 2.3 DISI je pravi motor za nju.