Ono što sam čuo od drugih je sve najbolje...
Printable View
Ono što sam čuo od drugih je sve najbolje...
nema no si do detalja objasnio sta je problem...
ovakva tabla http://www.actronics.eu/en/images/producten/353pg.jpg
u sredini dje bi trebao a je bord ne radi nista. crkao ekran il nema borda? na rucici za brisac nema nikakvih dugmica. audi 2000 god, a4. može li se vidjet nekom dijagnostikom ili cime, ima li ga uopšte ili je crkao
nemas ga ponavljam jos jednom
dobro djaole ne vidjoh dok sam otkucao ovo ti odgovori :-)
Imam neko starije auto, radio ne radi, zvucnici ne radi , ustvari nije ni moje auto, nego od komsije, kako bi znao koji radio bi mu odgovarao, htio sam uzeti neki da ima cd player.
Nisam bas upucen u to, a on mi govori kao da treba za njegove zvucnike da se uzme radio..E i ako ko prodaje neki obican radio sa cd playerom, moze polovan - nov, neka mi se javi , ali prvo da provjerim ovo.
I nista sto se ukljuce preko onog kao upaljaca, dje se prikljucuju punjaci.
koje je auto u pitanju?
Skini muziku, i vidi kakvi su dzekovi, slikaj, i postavi, pa ces dobit inf...
Parking senzori nisu problem, a znam da je gepek velik, pravi za plinsku bocu.
Mozda je crkao flet, inace to je mana tih instrumentalki.
nissan parts ?
Ja ti preporucujem da ides u BG, ovamo je sve u krv.
Nemas dugmad za kontrolu borda, nemas bord... suoci se sa stvarnoscu vec jednom
Ja sam ti rekao jos prije da slikas tvoju tablu i da postavis sliku a ne table sa interneta ;)
€ledaj sad ovo ja sam vazda bio skeptic prema italijanima tipa a dje alfa to se kvari skupi djelovi nemos naci i drugebudalastine skupi i sl,cak sam dosta puta na forum mlatio kako ne valaju dok se nisam uvjrio sam,naime uzeo sam 156 jtd vjerujes da sam se prijatno iznenadio veoma kvalitetan autic jos je ovaj apoteka sto bi reka fabijano trapovi utegnuti,motor suv dima ne ispusta vrata digtuju kao kasa sicevi novi volan nepoderan ....e sad ja sam samo u nju zamjenio servis a to:rebr.kais i dva rolera sa njim sto dodju,kais od alternatora,vodena pumpa,ulje svi filteri i u trap bila je mazetna na desnoj poluosovini plus ruke 220 evra sve na passata 1.9 ne bi bilo jeftinije.....hocu reci da nije to tako kao sto mi mlatimo na forum
p.s nema u ital bez uvoz orginal 40,50 evra
Uzeo si ga prije 10 dana i vec znas da je kvalitetan?
Ne kazem ja da nije, ali kako ti to zakljuci za 10 dana?
primjetio sam da imas dobro zapazanje ;) Tacno si procjenio i koliko je kod mene da li zbog velikog prisustva na forum ili nesto drugo
p.s zado sto sam je iskóntroliso testirao gledao materijale ponasanje auta na putu hod mijenjaca...motor jtd ide to je sprdnja i naravno bila kod majstora na detalnju analizum za sad fukcionise kao nova......i plus nije bilo da se ulaze nije krs neki u koje treba sipat pare...sad cepam audije i alfe haha
Nemam ja sto da procjenjujem no si ti napisao da si kad si je uzeo
da ali zapazanje je dobro pratis sve teme ;)
e sad jedno isto pitanje na drugovu alfu t.s sve mu je dobro ali kad startuje motor dok vergla i upali ima malo drugaciji zvuk slicno dizelu ....samo dok vergla kasnije motor fino radi ne cuje se.....
Pratim automobilizam ;)
znate li nekog ko "otkupljuje" sijalice.
narucih pogresne D2S umjesto D1S, philipsove su, original ...
kad sam ih trazio nasao sam najjeftinije 70e komad.
dacu obje za te pare.
Zar ne mozes da ih vratis i da uzmes odgovarajuce?
P.S. sto je mjenjacem i Metabondom?
mogu ih vratiti o svom trosku ali nemaju ove sijalice...
nisam jos ni 50km presao kanim se sad da upalim kola i opicim malo do primorja da prodjem to famozno 300+ km .
mozda da odem do ulcinja pa pravac tivat da licno kazem metabondu sta je bilo sa aditivom :)
evo jedno kratko pitanje , koliko ima voznje PG-BG (normalne voznje , bez ikakvog brzanja i chuda)
Ako postujes pravila, 8 do 8 30.
gdje se mogu naci polovni djelovi za renoa u pgu ( neki otpad)
e sad postovanje pravila ... jel obavezno svudje :D (pod ovim mislim jel cimaju svudje ) , znam da je murija u prijepolje i okolo jako zajebana i da ih ima , a sad na ostatak puta kakvo je stanje ...
Danas je zadnji dan zime, jel prestaje zabrana obavezne zimske opreme od danas?
prestaje 25. marta...
Mene tamo nikad nisu zaustavili, a ni ovamo (kad sam isao za BG).
Jbg, polako, ne znam zasto da zuris kad mozes da krenes sat ranije i sve OK.
Ja sam odavde krenuo u 11 PM a tamo sam stigao u 7 30 AMSS, svugdje sam vozio normalno samo na jedno mjesto sam ga drzao malo preko 200.
Kad ides, i ides li kod Iva?
Zar nije bilo do 17 marta?
jok,do 25. tako pise ispod onog znaka sa lancima...mada mislim da ne bi pravili problem zbog toga