Dal da ti vjerujem? :wink:Quote:
Originally Posted by KRKNA
Je li i Ksenija iz Kuca, pa ti mozda odje nju promovises po plemenskoj osnovi?
:lol:
Printable View
Dal da ti vjerujem? :wink:Quote:
Originally Posted by KRKNA
Je li i Ksenija iz Kuca, pa ti mozda odje nju promovises po plemenskoj osnovi?
:lol:
Vidish, o tome nijesam razmishljala :P
Uzmi, prochitaj knjigu, ako ti se ukazhe prilika..Pa, i ako ti se ne svidi bar cesh potvrditi svoje mishljenje o 'aristokratskoj djeci'..
Mada, ja bih voljela (i iskreno se nadam) da Ksenija i njen roman budu izuzeci :wink:
Eeee, pa i Popovici su takodje bili kucke vojvode :lol:
Hm, ajde, mozda se i nakanim. U svakom slucaju, mogu promijeniti misljenje o njoj (bar sam iskren u vezi svojih predrasuda, koje, doduse, dobro drzim pod kontrolom), ali oko svih zajedno- tesko 8)
Naravno, posto je licno ne poznajem, nikakve veze ovi komentari nemaju veze s njenom licnoscu. Cisto sam malo skeptican
[size=6]Henry Kissinger DIPLOMACY[/size]
Nikolaidis - "Oni"
kad procitas .. javi se na topic ... tesko pada na zeludac kao 7 niksickih piva .......Quote:
Originally Posted by Ian Brown
Odlican izbor. :respect:Quote:
Originally Posted by Carla Bruni
Dzejms Paterson - "Dok vjetar duva"
[size=6]Vitezovi nistavila D. Radulovic[/size]
:D :D :D
Procitani: Kis- Enciklopedija mrtvih; Kis- Mansarda.
Od veceras Spahic ... :)
Alber Kami-Mit o Sizifu
Izuzetno.. :)
Marketinshke komunikacije
Shto sam se neshto za komunikologiju pochela interesovat.. :?
Da mi nece ko shto preporuchit? :)
Kejt Mozis - Zima Slivije Plat
Pretpostavljam da je u pitanju Clio-vo izdanje. Ako i nije, pomenuti izdavac ima citavu "kolekciju", i to odlicnu iz ove oblasti.Quote:
Originally Posted by independent girl
/me zavrsila Spahicevu zbirku pripovjedaka SVE TO.
Od noca, Huan Rulfo - Pedro Paramo. :)
Goldsforti - Konac dela (upravo zavrsen)
Ricard Zimler - Poslednji lisabonski kabalista
Ja sam pocela "Carobni brijeg" (tek sad :oops: ) i poslije 20-tak strana imam strasan deja vu osjecaj :? :? :? ,sigurno nisam ranije citala knjigu, sumnjam da bih bas toliku knjigu zaboravila ,.. ali neka knjiga koju sam ranije citala,u srednjoj slicno pocinje ; dolazak u sanatorijum , snijeg , neko umire, mislim neka zena,..spustanje u grobnicu...
E pih kako nikad ne vodim dnevnik procitanih knjiga.. :(
Meri Higins Klark - 'Pravi se da je ne primjecujesh'
Džared Dajmond : Mikrobi, puške i čelik
I ja sa Nikolaidisom-Oni
justejn gorder - sofijin svet :D :D
O.Spahic- Sve to
A.Becanovic -Ocekujem sto ce iz svega proizaci
zavrseno,
pocinjem Balsu -Privatna galerija
Privedoh kraju 'Zhivotinjsku farmu' - Dzordz Orvel
i hvatam se Agate Kristi - 'Hotel Bertram'
nora roberts "javne tajne"... odavno neshto lakshe a bolje ne prochitah...
a pochinjem "francuski poljubac" erik van lustbader... 8)
/me procitala:
Dragan Radulovic - Vitezovi nistavila > solidno
Mladen Lompar - Noc iz lapidarija > mnogo lijepo
Huan Rulfo - Pedro Paramo > fantasticno
Sad me cekaju:
Nikolaidis, Oni! i Becanovic, Ocekujem sto ce iz svega proizaci
/me zavrsila Balsu-odlicno
pocinjem Spahica "Hansenova djeca"
chitajte "ispovijest iz harema"... :shock:
[size=6]Dnevnik Fride Kahlo[/size]
Paul Auster - Leviathan
fanfuckintastic!!!
CdM Forumi: Ljubav, Zenski kutak, Sex i erotika, ma citam Sve i svasta...
J.M. Barrie: Petar Pan (jos malo)
a cekaju me:
Mark Twain: Pustolovine Toma Sawyera
Hugh Lofting: Prica o doktoru Dolittleu
A. de Saint-Exupery: Mali princ
Eto, vracam se Knjizevnosti 8)
Madame de Sevigne - Lettres
Carlo Goldoni - Ribarske svadje
Truman Kapot 'Doruchak kod Tifanija'
Sri Srimad
A.C. Bhaktivedante Swamija Prabhupade
- Ambrozija predanosti
- Nauka o samospoznaji
- Savrsena pitanja, savrseni odgovori
- Zivot nastaje iz zivota
- Put savrsenstva
P.S.: Ali samo kad mi se ne spava :wink:
zavrshavam Margerit Diras - 'Ljubavnik'
i pochecu 'Dnevnik jedne obichne zhene'- Margaret Forster...Chula sam da je tipa 'Dnevnik Ane Frank' samo shto je akterka u poznijim godinama :wink: 8)
Ibzen
Sta od Ibzena? :) :)
Drame, neke po prvi, neke po rugi put :D
Dragana Tripkovic - Prevarena dusa
Keno - Stilske vezbe
Milos Vasic - "Atentat"
:shock: :shock: :shock:
Tek sad vidjeh pitanje
Drame neke po prvi , a neke po drugi put
Rat i Mir... :S