Sladoled, vazda brate/sestro.
Printable View
Sladoled, vazda brate/sestro.
Kachamak. Ozbiljno, sad mi se on jede.
Vala sto se mene tice, taman mu ime pristaje! :mrgreen:
Ja ću sad poparu da napravim :)
nesto ovako,neki ice cream sandwich :)
http://2.bp.blogspot.com/_mGLthbx_H0...20/vanilla.jpg
Kachamak u "Vodenicu"-Kolasin.
Alva, alva, alva!
sve što mi na'm pan'e pošto sam na dijeti...:mrgreen:
Kajgana sa prazilukom i tunjevinom.
makaroni u siru koje mi se upravo spremaju >D njaaaamiiiiii
http://media.wiley.com/Lux/35/88035.image0.jpg
sad mi se jede...kachamak(psenicni) smochani,na rovachki nachin...s domacim kisjelim mlijekom!
Amen!
(ma ima da ga bucamo po sred juna-jula,od Niksica do Lukavice(Gornjijeh Rovaca),ov(ij)e sezone!:)))
Idealan doruchak :)
http://seasonedfork.com/wordpress/wp...ruit-salad.jpg
trenutno jedem pitu sa sirom (i bas je dobra)
E potamanio sam ih sve u subotu na svadbi, sad će veri da me napadne da sam jeo a trebao sam da fotografišem :D
ja sam se sad najeo pasulja mnogo dobrog, boli me stomak sad :(
http://www.blic.rs/_customfiles/Imag...no/dinja-x.jpg
Probala sam ovu zelenu kao i nista lepse od voca nisam jela. Obozavam ih.
Ovo je doruchak?
Honey, this is what food eats :D
shalim se ;)
bash sad mi se jede ovo
http://eshop.etnoss.it/images/product/msn.gif
ne volim ga posebno ali jedan hamburger i coca cola bi mi sad dobro pala
Iz par puta jedoh u Mek, i pregadno bješe. Em što je preslano, em što oni šejkovi grcaju u golom šećeru. Jes da zadovolji glad, ali se iz aviona vidi kako je nekvalitetno.
Baj d vej, da ne idem u oftopik, sad bi jedno kilo medenih srca izIo, đa'o mi ih izio kad ih nemam uzet đe sad.
Misliš 2 puta godišnje? :)
ni meni a uz to vazda voli da popijem
http://www.pollsb.com/photos/o/20081-coca_cola.jpg