A sto pomenu kisu na putu ka fakultetu, hahahaha e to mi je ostalo medju najljepsim sjecanjima :D pokisli skroz, noge skroz mokre, osjecas lokve u cizmama ali slijedi look on the bright side i smijeh :p i prskanjeeeeee :mrgreen:
edit: to je samo na prvoj godini bilo, posle smo bili ozbiljna celjad :P

