Surovo kažnjavanje nepotrebno otvorene Barce u posljednjim minutima, đe li smo to već viđeli. Onih 10 minuta patnje u prvom poluvremenu nakon primljenog gola i komad drugog u kojem Barca nije radila ništa, to je bila utakmica u malom, ovaj gol je samo potvrdio to.

