Ne znam, al ovo moje mi se cini veliko dosta, velicine kvota iz kladionice. Pogledacu...
Printable View
Ne znam, al ovo moje mi se cini veliko dosta, velicine kvota iz kladionice. Pogledacu...
Završen...https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...fba6a92d88.jpg
Sent from my SM-S908B using Tapatalk
Nema puno setova za ove pare, i to što ima su auta uglavnom.
Koliko sam ja skontao ovo su direktne kopije LEGO-a tako da sam siguran da na netu mozes da nadjes instrukcije za njega i to mnogo detaljnije, u mnogo boljem kvalitetu.
Samo ako se moze povezat' model sa njim.
Ako nisam sto krivo razumio.
(moracemo neku LEGO temu otvorit') :)
Sklopljen, međutim pored naljepnica nedostaju mi i dva ova dijela pa ako je kome ostalo viška neka javi.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...c7ce9a4a36.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...c16d34af91.jpg
Sent from my SM-S916B using Tapatalk
Masa ljudi na Ali reviews piše da im fali dva dijela
Послато са Mi Pad 6 помоћу Тапатока
Realno vrijedi svake pare. Original set ne 180 dolara. Ovaj ne da nije 15 puta gori ne vjeruj mi nikakve razlike u odnosu na pravi Lego ne vidim. Fale dva dijela koja ne utiču mnogo na čvrstinu ali ću ih svakako naručiti sa eBay-a.
Sent from my SM-S916B using Tapatalk
Standardno je to, da fali po koji dio, i na pravi lego se desava a ne ovima, a npr ovo sto je kolega postavio je stadardni dio za svaki autic i slicno, ja sam imao cio asortiman tih stadardnih djelova kad po koji prifali.https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...e534834e07.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...29ae663013.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...7339d869c5.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...1fc30ecb21.jpg
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Aooo đe me nađoste sa ovim, poručih odma 2 komada, ubiće me žena kad stignu [emoji38]
Sent using Tapatalk
Dajte te linkove odakle porucujete da je provjereno...
Sent from my JNY-LX1 using Tapatalk
https://a.aliexpress.com/_EGVxc1J
Sent from my SM-S916B using Tapatalk
Mogli ste bez ove posebne teme za ove igrackice jer sad i ja moram nesto naruciti pa da se sklapa kad se dodje kuci :)
Odlicna ideja da se onako stavi na neki drzac pa na zid u sobu okacit.
Vala baš, a i tako tražim neke dekoracije za stan. Moram ženi naći Deloreana ako imaju :)
Послато са Mi Pad 6 помоћу Тапатока
A nema nista na popuste sem auta tih, par modela. I ja sve trazim sto drugacije...
Imaju ali je skup.
Idi na ckmodelcars sajt i tamo naruci Deloreana, kao sto sam i ja :)
https://ck-modelcars.de/en/l/t-suche...suche=delorean
Sent from my RMX3760 using Tapatalk
Kupuje li ođe iko igračke đeci? :D
Samo ženi ;)
Sent from my RMX3760 using Tapatalk
Viđeh i Hogwarts ispod 30 EUR, jes da je smiješan pri Legovom ali valja te pare da 'ebe oca. :)
https://vi.aliexpress.com/item/10050...Cquery_from%3A
Mozemo kod mene u garazu :p
Naručio sam Deloreana 1800+ dijelova i lightning kit za njega, još da nađem neki "akvarijum" ili kako se to zove.
Sam auto ima tri načina da se sastavi, tj. tri konačna izgleda, prati evoluciju auta iz filma.
Ovako bi trebalo izgledati sklopljeno u jednu od varijanti i povezano.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...876d94c5fb.jpg
Послато са Mi Pad 6 помоћу Тапатока
daj link
1872Pcs Back to the Future Time 1:12 Machine Compatible 10300 Building Blocks Technical Car Bricks Construct Birthday Toys Gifts
https://a.aliexpress.com/_EIZMXFX
LED Light Set For Creator 10300 Back to the Future Time Machine Racing Car Building Blocks Toy Only Lighting Kit Not Model
https://a.aliexpress.com/_EyCGXfP
Послато са Mi Pad 6 помоћу Тапатока
https://i.ibb.co/kx9q96k/IMG-20240927-090356.jpg
https://i.ibb.co/DbFjg0c/IMG-20240927-090536.jpg
https://i.ibb.co/nC6xSPs/IMG-20240927-090722.jpg
https://i.ibb.co/wLtjmJC/IMG-20240927-091017.jpg
Opet po euro, ova 2 seta su nesto okl 20e kostala. Stiglo za 10-15 dana.
I ja 16. poručio, juče poruka da je stiglo na poštu, danas ga preuzimam... :D
Ako ko bude imao dva ista lista sa naljepnicama za Porschea nek se javi da kombinujemo :)
20. Septembra poručen porše, danas stigao u CG [emoji56]
Sent from my SM-G998B using Tapatalk
Kacite te linkove narode, ne budite na kraj srca, nijesmo sa Carine :D
p.s. u zadnje vrijeme, da ne ureknem, mi vecina posiljki sa ALija stize za 15tak dana
3-4 puta je okačen za poršea, prelistaj malo da ne kačimo i 5. put :D
VIdio sam taj - ovo kao napomenu vise :)
ovaj ford mi je lijep :)
inace - je li ko vidio da ima ovako povoljno kakovg technika?
Stigao i ovaj [emoji317]https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...6f80a62c8d.jpg
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
izgleda... srecno :D
Kako sin obožava Sonic-a, uzeh mu prije par mjeseci jedan njegov Lego set (pravi Lego), tačnije ovaj - https://www.lego.com/en-us/product/s...ill-zone-21331 , ne obratih pažnju da je 18+. Tek kad sam ga donio kući vidjeh da je 18+, rekoh ženi da to skrajne neđe pa ćemo za koju godinu sastavljat zajedno međutim okle, otvorili divljaci i sve one kese izmiješali. 1100 kockica na gomilu u kantu usuli, a onih 1x1 je više pola čini mi se :D
E uzeh juče da ga sastavljam, iz cuga sam ostao skoro 7 sati, završio sam nekih 75% možda, dešavalo mi se po 40min jednu kockicu da tražim, oči su mi ispale ali zaraza u PM :D
https://www.lego.com/cdn/cs/set/asse...21331_Prod.png
ahaha mi smo ovo sebi kupili (nas 2 odraslih) :) pusti djecu
https://www.lego.com/en-us/product/p...-gate=grown_up
ja kad sastavljam sta rasuto obicno pokusam da ih razdvajam u gomile po velicini dok mi prolaze kroz ruke... do 2x2, pa 4x1/4x2... pa 6 itd - lakse se nadju djelovi na kraju jer su, logicno, sve pobrkali na gomilu