kako se zowe ona Chehinja !?
ja samo nawijam za lijepe cure :lol: (Maria Sharapova) :lol:
Printable View
kako se zowe ona Chehinja !?
ja samo nawijam za lijepe cure :lol: (Maria Sharapova) :lol:
Nicole Vaidisova? :)
http://images.sportsnetwork.com/tennis/getty/women/2005/vaidisova_nicole3.jpg
http://www.smh.com.au/ffximage/2006/01/23/vaidisova1_gallery__284x400.jpg
http://www.gocaps.net/images/player_bios/vaidisova_trophy.jpg
http://www.triera.net/upload/zabava/vaidisova_show.jpg
Nije mi lijepa, ali je PREzgodna... :)
A kakva servis ima onaj rodik-sto je ono.Mada sam ga gledao protiv federera sad na zadnji masters i rekao sam kad ga tada nije dobio nece nikad.servirao je svaku po 200 na sat a na kraju federer imao 20 asova.
tesko ce bit mariju protiv njega mada ga moze dobiti.
Stro se djoke tice-trebace mu najbolje izdanje a da sa druge strane "super svica" odigra ispod svih ocekivanja.
federer je jednostavno najbolji teniser danasnjice(usudjejem se da kazem i sportista) a mislim da ako naredne 2 godine bude igrao na ovom nivou bice i najbolji teniser uopste.
da, ali ipak Bozoljac ima najbrzi servis na turniru 221 km/h !
/me sa nestrpljenjem cheka mech djokovic-federer ;) mislim da ce to da bude super mech:)
'Oce, Federer ce na super nachin da ga isprati sa turnira... :D
hm....sto znas mozda djokovic federer_a isprati
ahahahahahaha:)
U koju uru po nashem vremenu se igraju mechevi Novaka i Jankovicke?
Da se nisi nasmijao pomislila bih da si ozbiljan. :p
Koja je vremenska razlika? Melburn +10, je li? A mi smo +1. Mechevi u Rod Laver Areni pochinju u 11 AM, Jankovickin je 3. po redu, dok je Djokovic prvi u 7:30 PM.Quote:
Originally Posted by cattaro
Eto pa se prerachunaj. :)
Ja pratim na EuroSport-u, tu prenosi pochinju oko 2 po ponoci...
Da... Hvala. Gledacu to u snimcima. :D
Niko ne spominje Rodika..., ne znam ..., ali mu je dobro krenulo.....
Spominjali smo ga, podji na 2. stranu... :)
Evo vam snimak na EuroSportu Sharapova - Garbin, ko nije gledao...
zar nije federer u 8:30 a u 1:30 rodik?
Roddick cheka na red, on je poslije mecha Safarova - Mauresmo koji je upravo pocheo... :)
Ne mogu da vjerujem da pushtaju snimak od juche pored ovih mecheva!!! Hytrsdfgvfcsasdfghgfds!!!
ne mogu da cekam rodika zato idem da spavam i da se budim ujutru da gledam federera :)
ja neđe pročitah da je u 9:30 Federer - Đoković
e ako znam. na svaki sajt drugacije pise.
Ja evo gledam Safarova - Mauresmo...
Ova Safarova samo neka mi je zdravo, gledam dokle ce ovim tempom jer udara iz sve snage. Ne vjerujem da ce josh dugo...
Vrijeme koje sam vam ja dala je sa sajta Australian Open-a, pa se prerachunajte! :)
bogomi kolko se meni cini ova safarova se dobro drzi
kolko mogu da vidim na ovaj sajt gubi 3-4 i ima servis zar ne ?:p
...........................4-4 ?:D
Reche cho'ek 9 i po', pa da mu vjerujemo.
Prerano u p.m. :D
eto izgubi MAURESMO prvi set sa 6-4 a vodila 4-1 qqqqqq
samo napred safarova;)
ajte laku noc idem da spavam:)
Vodila je Mauresmo 4:2 i izgubila prvi set 4:6! HOHOHOHO!!! :)
Povlachim ovo shto sam gore rekla...
Safarova stvarno udara kao luda, Mauresmo pola ne stizhe da joj vrati, ima neke nekontrolisane udarce... Za sad mi ne lichi na sebe uopshte.
Zadavicu vas! :)
Melbourne Time 12:35 PM
Izgleda se Mauresmo vraca lagano u igru, gleda li iko?
-Edit-
OOHHH, ali ne zadugo! :(
Ovo je uzhasT! Amelie je nocas grozno igrala, toliko nekontrolisanih udaraca, dje su oni servisi i FORHENDI branioca titule proshle godine? :(
4:6 3:6 :(
Ima li đe na ove naše lokalne TV da će slučajno prenositi,ili pak neđe na netu?
sumnjam... mi u bloku to pratimo preko eurosporta :P
Primate li eure?:D
a primamo nego nije još uspostavljen ovaj platni promet sa ostatkom grada :)
ok, sad smo def. u offtopic :)
Kakva Anchiceva forhend paralela sad sad upravo sad!!! :)
Gledate li?
Odlichne servise ima, iznenadio me skroz...
Uf kad bi neđe na netu moglo da se iskopa bar ovo Đoković-Federer dukata bih dao...
Dobio je Roddick 3:2, gusto je bilo! :)
Ja bash ne znam shto da kazhem o ovom mechu... Malo je falilo Anchicu da dobije, bash malo. :(
Roddick je, naravno, izvanredno servirao, mada ni Mario nije zaostajao (nekoliko aseva od po 200 i neshto km/h)... Par puta mu je tako dobro zakucao servis i blokirao mrezhu da je Andy ispushtao neke neartikulisane zvuke i bacao reket. :D Bozhe, oprosti mu! :D
Ima Mario potencijala i to veeeelikog, shto je i pokazao vecheras... :bravo: Gledajte sjutra ako bude snimak, uzhivacete. ;)
@ Kikica: odlicno je igrao, ali ga dobi roddick... shteta
@ Maddog: ne vjerujem da ima po netu, ali zato ja gledam HD program na 42-inchnom plazma monitoru. it doesn't get much better than that :D
a sad je bio kratki razgovor s Djokovicem - on se lik opushta, igra golf i pricha kako ce dobit Federera...
http://www.australianopen.com/en_AU/.../tv/index.html
chini mi se da nema uzivo prenosa, ali ima nekih snimaka. s lijeve strane ima linAk za radio, koji ide uzivo i dje lik opisuje shto se deshava (u nedostatku bolje varijante makar se moze pratit rezultat uzivo)
btw, neshto gubi ova Jankovicka (6:3 u prvom setu i evo sad 5:2 u drugom)
vidjecemo shto ce Djokovic nocas napravit...
edit: to je to, 6:3 6:2
poceo mec :) brejk federer. vodi 3-1 u 1 setu.
ima na rts prenos(satelit).