Pa to isto daju sad uz pakete za Eu roming..
Printable View
Pa to isto daju sad uz pakete za Eu roming..
Da,
Izgleda da je One skapirao da će se to svejedno uskoro desiti pa ide u kampanju da pokupi što više novih ugovora tačnije da prebaci što više tuđih korisnika kod sebe.
Living on the EDGE side
............ Ż\_(ツ )_/Ż............
Ja cekam epilog da mi neko odgovori iz one-a, uredno uzeo paket, radio u Spaniju 2 dana, trecu noc stize poruka da sam potrosio 40e interneta, u aplikaciju i dalje preostalo nekih 12gb saobracaja za EU. Zlatio se mobimatter
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Nista bez mobimatter ili bilo sta drugo, amerika, kanada, kina, evropa, juzna koreja...sve sljaka bez greske.
Bar jos godinu dok sve ovo ne srede.
Ambasadori država članica EU odobrili početak pregovora o ukidanju rominga sa državama Zapadnog Balkana
https://www.cdm.me/svijet/region/amb...adnog-balkana/
Sent from my iPhone using Tapatalk
Sad ce nasi da otegnu, ne bi li nasi operateri uzeli jos koji meleon a menadzeri bonuse.
Sent from my SM-A525F using Tapatalk