Uf .izvinjavam se [emoji2357]
Mislio sam na
ПЕТ
Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
Printable View
Ja završih Žigosane, meni je ok serija, mozak na otavu... :)
Sent from my Mi 10T Pro using Tapatalk
Ja krenuh Tajkun ali nešto zeza na Arena Cloud, sve ostale rade bez problema i radi cast ali za nju ne.
Ja zbog toga ne volim nista online da gledam,koliko mi se puta desilo da gledam nesto i uzivim se pa pocne da sjecka. Pa polomio bih sve tada.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Evo najavljuju nastavak serije Klan gdje ce se u drugoj sezoni baviti otmicama. A i druga sezona serije Tajkun ubrzo pocninje sa emitovanjem.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ima li neko linkove tih remastera filmova?
Takođe domaće serije nijesam gledao nikad, pa dajte linkove svega što imate, da se pogleda [emoji3]
Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X
............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
5 je jedna od boljih domacih serija, gdje je uloga glavne glumice bas dobro iznesena kao jaki i lojalni tip zene.
Dva puta sam je gledao, tako da pogledaj ti to pa sam zakljuci, nemoj da slusas sto se nekome ne svidja ima i kome se svidja ta serija
@aleksa111111 imas sve to na arena cloudu.
Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
Meso i Kosti su dva remek djela.
Obje jesu "teške" , ali su vrhunske.
Kod Mesa je kraj sjeban , a kod Kostiju je sve kako treba.
Inače , Meso i Kosti su dio trilogije.
Sad se čeka i zadnja dio.
Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
Neko je pominjao da ima link za 12 reci, bio bih zahvalan :)
A moze i Kosti ako ima neko, Meso gledao i top je odradjena pa da nastsvim sa BL produkcijom.
Izasla i remasterizovana verzija filma Pavle Pavlovic iz 1975.godine.
https://www.kinoteka.org.rs/onlajn-p...avle-pavlovic/
Sent from my iPhone using Tapatalk
Vikend s ćaletom
Odgledah par epizoda, pa ovaj čoek da snimi reklamu za čvarke ne sumnjam da bi bio spektakl. :)
Pravo je uzivanje gledati takve filmove. Evo se pojavio i prvi dio filma Kamiondzije u boji,prije je bio crno bijeli.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ima li dje da se pogleda vikend sa caletom a da nije nova.rs prekida posle 10-15 minuta.
Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
Probaj sa VPN-om.
Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
Odgledah sinoc prvu epizodu serije Tri muskarca i tetka,domaca verzija serije Dva i po muskarca. Nije ostavila neki utisak na mene.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Odgledah 35 epiz Tajna Vinove lozeee.
Kako lagana i zanimljiva serija za pogledat , bruka.
Malo onaj Luka Grbic glumac antipatican (moguce licni utisak) , ali sve na stranu fina serija ,neopterecujuca i lagana serija.
Ima zapleta kao u svaku,ali drzi paznju , inace rijetko kad sam odgledao koju seriju da ima vise od 10-15 epizoda, cak iako su dobre,jer takve izbjegavam. Smori me bas kad ima dosta epizoda. Ali ova je dobra [emoji106][emoji106][emoji106]
Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
Ko hoce imam privatni server sa serijama ,moze da mi se javi na pm za username i pass, aplikacija se zove emby http://app.emby.media/
Da mi neće ko došapnut neki torrent za Besu ?
Nađoh samo na jedno mjesto, skunut, snimak tuta a i fale 11 i 12 epizoda. Tražio na više mjesta, bezuspješno.
Dojč kafe, ima li iko sve epizode? Čuvaju/kriju tu seriju kao da je državna tajna :D
Ima li jos ko da preporuci domacu seriju ovako laganu i finu kao tajna vinove loze?
Nemojte Besu,Juzni vetar ,Vikend sa caletom no neke druge ako znate.
Valja li sto ova dug moru krenuh oevu epizodu smori me pa sam je ugasio hehehe [emoji23][emoji23][emoji23]
Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
Join embyserver on Viber https://invite.viber.com/?g2=AQB3sw2...Dd0jA0zyXiP%2B
Sent from my SM-N770F using Tapatalk
https://www.cdm.me/kultura/preminuo-...oris-komnenic/
Tuga
Sent from my iPhone using Tapatalk
Odgleda li ko ovog Aleksandra od Jugoslavije?
Jel čemu, vrijedi li gledat?
Ne vjerujem da je suva propaganda jer ga je radila United grupa pod Šotrinom palicom...
Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
evo je sad na Novu S. što znam, ovo što gledam je okej. sad idu scene sa Kraljem Nikolom. i kako je Aleksandar zamišljao Jugoslaviju a kako Kralj Nikola
Тapatalk