sad za inat reci da ćeš još dvije da dovedeš...
Printable View
sad za inat reci da ćeš još dvije da dovedeš...
Nemam snage. Dopisivanje sad svodim na minimum. Ali dok smo se vozili sa nama je bila njena drugarica Irina koja je bas po mom meraku. Posto nam se 70% razgovora svodilo na sex, pitale su me za fantaziju i ja rekoh za trojku, a one zacudjeno pitase “staaa, jos to nisi imao”? E rekoh u sam sebe dje ja zivim... To da sam predlozio nekoj mojoj djevojci iz PG u top bi me stavile [emoji3]Pitao sam da to uradimo sa Irinom ali ljubomorna je, ne da drugaricu. Opet ce doci u CG.
Sent from my iPhone using Tapatalk
E da, zaboravih da kazem i da sam nasilan tokom koitusa. Palim samare, pljujem itd. Mrcena je pomodrela...
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...fe53b8d5dd.jpg
Sent from my iPhone using Tapatalk
Oli mi preporut neki porno sajt?
Oću. Google translate.
Javlja mi se jedan forumas da pita sta da radi kako bi mu izasao spoj sa nekom mladom damom jer duze vremena koristi neke dr. mreze, a jos ne omrsi brke... Ja mu kazem onako kako ja radim i instaliram aplikaciju twoo koju on pomenu da koristi. I sto je najjace, u prvih sat vremena mi ispade spoj sa nekom koja je udata. Pazite taj spektakl:
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...c7937907c4.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...e01e850b49.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...e0597fca54.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...f9ab83984c.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...fc0aec8457.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...33e4d6c3ab.jpg
Uzivo nidje veze, nije moj tip pa smo samo procaskali uz provjeru velicine grudi i dupeta. Nisam htio ni da je poljubim iako je navaljivala. Napaljena do bola, muz joj je operisao nesto i slabo mu se dize pa se bacila u promet na twoo.
Drugi spoj sa masu dobrom Novosadjankom koja je trenutno u Budvi i samo cekam pozitivan odgovor da je ocerupam.
Sent from my iPhone using Tapatalk
ali zamisli smuvaš se sa 'jeli' osobom. pa ja bih se osjećao da je na neki način iskorišćavam, isto kao da smutiš onu od 15 godina. ne bih mogao.
Nista bez da nam tripleta posalje svima par svojih slika pa da se registrujemo na te aplikacije da se makar za ova koloricna dopisivanja ogrebemo. [emoji43][emoji23]
A nisam zgodan duse mi. Nego ne znam ni ja kako da to objasnim. Vjerovatno mi je prica dobra i taj koitus kad se dodje do njega, a lijep nisam nesto. Prosjecan.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Čitajući ovo sve očekujem da ga kod Lakovića čeka neki forumaš da se dobro odvali od smijeha kad ono ništa.
A znam druze i vjerujem ti sto se tice tih uspjeha. Ne znam jel na djelu seksualna revolucija ili sta ali ko god je otvoren i spreman da se pokaze a ne da se krije imace adekvatan odaziv. Tako da tu kod tebe nema niceg posebnog osim sto se ne stidis da se otvoreno ponudis i pokazes.
Najvaznije je prići i PITAT. Imam neke drugove sto zajedno izlazimo i jos ih nisam vidio da su ijednoj prisli a cude se sto nemaju djevojku. Kazu, npr., vidji Marka kako je ruzan a ima top ribu. E, ali Marko je PITAO.
100 korpi sam dobio i nisam izgubio samopouzdanje, ali meni je bitno jedna od 5,6 kojima sam prisao tu noc da pristane i ja sam svoje zavrsio.
Sent from my iPhone using Tapatalk
što da vam kažem ljudi moraćete žene pripazit dobro izgleda..
Opasan triplete, moram zeni provjeriti društvene mreže [emoji23][emoji23][emoji23]
Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
Ovi sa Zabjela ozbiljno neka se zamisle [emoji3]
Sent from my iPhone using Tapatalk
Sumnjiva je ta lokacija kod lakovica [emoji23][emoji23][emoji23] nek je tebi sa srecom prijatelju pa da ih ima sto vise ali naravno i lijepih zena a ne samo zena [emoji23][emoji23][emoji23]
Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
Pa evo, bio sam dobar i nisam htio ni da je poljubim
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ovo nikad nijesam kapira, cus, hebes nekome zenu i taj dodje da te bije...
Bas ne vidim poentu...
I sto kad (ako) ga izbijes, sto onda...?
Mislim, oprastaju li ti ljudi zenama, nastave li da zive zajedno poslije toga...
Zar nije bolje utuc zenu ako vec neko mora da bude biven, bas ne vidim krivicu ljubavnika...
Kakav primitivizam...
Primtivan narod svakako,ljudi su(bas u PG) radi toga zivot gubili a ne sto drugo,zato rekoh da ne valja petljat s tudjim zenama...sto te rodjeni q.ac moze u probleme uvaliti ne moze ni najveci neprijatelj...
Sent from my iPhone using Tapatalk
U 90% slučajeva praštaju
Ni meni nisu jasni momci koji hoce da se svadjaju sa ljubavnikom jer im je zena laka. Ja bih mu pruzio ruku jer mi je otvorio oci i pokazao sa kakvom fuksom zivim.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ovo je pakao bez majke. Kojoj god da pridjem ili pisem, sto uzivo sto preko poruka, SVAKA JE ILI U VEZI ILI BRAKU. Sticem utisak da je svaka koja na nesto lici zauzeta.
Evo jos jedna prskalica udata preko Twoo-a. Sto je s tim muzevima, dje su im oci?
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...b7f27bce77.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...0379d1c1c5.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...993d2e5267.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...6780900aa8.jpg
Sent from my iPhone using Tapatalk
E što pričaju momci, za nevjerovat. Razlikujte virtuelni od stvarnog svijeta.
Sto ste skoptisali na momka, neka yebe ako moze, mada je losa karma sa tudjim se zenama petljat, al eto alo nece on oce neko drugi.
@Tripleta Samo pazi da od toliko recki i zena,ne razocaras se i na kraju najgore ti prodjes- i propustis neke koju su ti mozda sudbinski predodredjene bile.
Inace sto velis, samo ruku pruzit i bit srecan i zadovoljan sto ti je uslugu taj neko ucinio.
Inace samo naprijed,dje se moze jel Bog da' ,a j mnogo je danas losih brakova generalno....
Послато са Mi Note 3 помоћу Тапатока
Tripleta, pricaj da si sa Starog, ne sa Konika, kad si sa Konika vec si u minusu :D
Nije uopste minus, naprotiv, brat Tripleta igra na kartu iskrenosti, otvoren je i direktan, zato ima ovoliko uspjeha...
Ostavio sam skoro jednu jer necu da je zavlacim (znaci nije mi samo do provoda jer da jeste zavlacio bih je jos godinu) ali vjeruj mi da trazim nesto ozbiljno, mlado i u pg ali bez uspjeha jer je sve zauzeto (ili im je to izgovor za odbijanje). Dokle god mi ne ispadne nesto tako, kvalitetno, zadovoljavacu se turistkinjama, pohotnim mamama itd. Samo jedna do sad u mom zivotu je zadovoljavala kriterijume supruge (kakva je to djevojka i kakva sam ja budala) ali uprskah jer sam bio mlad i zelen.
Uglavnom, sto sam stariji to vise znam sta zelim jer treba sa nekim zivot provesti i gledat je cijeli zivot.
1: da ima normalne crte lica i da je genetski mrsava (zbog toga da kad rodi da se ne pretvori u slona).
2. Da nema kratke noge
3. Da je bistra
4. Skromna
5. Da nije lezilebovic
Naci cu je da ebe oca.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ako trazis finu i postenu preko tih aplikacija teško ces to naci :)
Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
Ne bre. Uzivo samo.
Ni tu, naravno, nema pravila. Desilo mi se da sam u Siciliji na Koniku prisao prelijepoj djevojci i tu smo razmijenili instagram (nema vise kao ranije da se razmjenjuju brojevi na pocetku) i ja preko instagrama saznam da je NAJVJEROVATNIJE poslovna pratnja ili je ljubavnica nekog bogatasa jer nema destinacije koju nije posjetila, a nema posao i roditelji joj nisu bogati. [emoji3]
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ada broj 1 je najvazniji, mada je bitno i da nije paglu, ne mora bit magistar, ali samo da je prirodno bistra, da ti djeca ne budu avetinje...
Cus ne razmisljaju o kilazi, ova moja ima 50 kila, provjerio sam joj citavu familiju da vidim ima li kakvih kitova medju tetkama...
Za neke djevojke se iz aviona vidi da su sklone gojenju, moze ona sa 20-30 godina da izgleda top uz dijetice i fitnese, ali cim rodi ima da se prospe najstrasnije, jbg, protiv genetike se ne moze... posebno te sto paze svaki zalogaj i zive na 100 grama salatice dnevno, njima je metabolizam totalno unisten, 30 kila u trudnocu ce da dobije
Karamazov zna znanje. RAzumijemo se
Sent from my iPhone using Tapatalk