Bas blokira danas
https://i.postimg.cc/fWQQtX8T/Screen...443-Chrome.jpg
Printable View
Bas blokira danas
https://i.postimg.cc/fWQQtX8T/Screen...443-Chrome.jpg
Bas blokira danas
https://i.postimg.cc/fWQQtX8T/Screen...443-Chrome.jpg
Ja kontam do neta je aaa
Sent from my SM-G975F using Tapatalk
I meni isto preko lt,shto je ovo?
Vjerovatno preopterećeno. Neko siluje refresh ovamo na parlamentarne :D
Preko Mtel-a nije moglo jedan period uopšte, čak ni cdm portal..
Sve ostale sajtove leti, a forum neće pa neće.
Mišljah da je do neta, pa resetovah ruter, pa na mobilni net, al opet...
Evo su objavili da su CDM i Analitika pod hakerskim napadom.
Nije do haherskih napada sto se foruma tiče.
Problem je samo do korisnika koji kao provajdera imaju m:tel.
Traži se uzrok problema.
Ne znam ali ovo jako zamara. Na Tapatalk na početnu vidim sve teme u kojima sam učestvovao sa zadnjim postovima, samo što nema trika da može da mi učita taj topik..
Morah preko vpn-a da upanem, radi evo..
Da ne otvaram novu temu. Poslednje vrijeme mi konstantno stiže sledeća poruka na e-mail.
Dear Milos Darmanovic,
Someone has tried to log into your account on Cafe del Montenegro with an incorrect password at least 5 times. This person has been prevented from attempting to login to your account for the next 15 minutes.
The person trying to log into your account had the following IP address: xx.xx.xx.xx
All the best,
Cafe del Montenegro
Po IP adresi se vidi da mi je to adresa mobilnog telefona i da problem tapatalk pretpostavljam. Resetovao sam šifru preko tapatalka, pa preko browsera i problem ne nestaje. Nije ništa strašno ali me nervira da svaki put u e-mail-u nailazim na ove poruke. Imam utisak da se sve počelo dešavati kad sam počeo da koristim Brave kao podrazumijevani pretraživač i na računaru i na telefonu. Ako neko ima ideju šta da radim neka priča.
^ Nisi prvi koji se zali na konkretan problem iako se rijetko desava.
Najbitnije je da je to tvoja adresa i da nije da neko drugo lice pokusava da ti ukrade nalog.
Pokusacemo da istrazimo problem a u tu svrhu je moguce da cu te kontaktirat' za vise detalja...
Pokusaj da ne koristis taj konkretni uredjaj (ako je recimo IP adresa mobilnog telefona) koji dan pa vidi da li i dalje dolazi poruka sa istom informacijom.
Mozes i da mi pises na PP da ne gusimo temu pa ako rijesimo problem, postavicemo rjesenje da vide i ostali.
Kad god probam da editujem poruku, koliko god karaktera da ukucam i sto god da radim, najcesce ne mogu nego mi se pojavi ova poruka:
https://i.imgur.com/2ejSKAo.png
Ako probam na "Go Advanced" tek onda proradi i za sve sledece edite ostalih poruka.
Da li se nešto desilo s Tapatalk pluginom ili je samo do mene? Na svaku notifikaciju s foruma dobijam da "nemam permission da vidim temu".
Evo ga sad. Inače ne nalazi mi preko searcha, samo mi je iskočio forum kao opcija sad kad si odgovorio na post...
Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
Ista stvar i kod mene izbriše mi forum svaki put kad izađem iz aplikacije
Sent from my CPH1951 using Tapatalk
Isti smo.cim izadjem ,nanovo..
Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
I kod mene isto.
Sent from my SM-G950F using Tapatalk
I kod mene isto
Sto je ovo sa tt? Oce li nam ko objasniti?
Samo mi nemojte reci i da je vas Dritan doveo u red i zahvalio vam se na saradnji😂
Ista stvar kod mene
Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Probah I druge verzije, starije.. isto.
Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
Takođe sve isto. Stalno moram ponovo da se ulogujem
Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
Ista stvar, od juce izbaca,nema mi ga na search...
Nema ga u search uopste
vjerovatno neki plugin mora da se azurira kod nas
Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk
Ista stvar i kod mene, ali izašao mi je neki post u trending. Uđoh na njega iznad prvog posta ima navigacija, kliknuh cdm i opet zapratih. Sad je u redu.
Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Evo jos jedna prijava. Ista stvar, svako malo me izbaca sa foruma.
Moze li mi se javiti neko od admina na pm?
Sent from my SM-A505F using Tapatalk
Je li ovo samo do mene nesto?
https://drive.google.com/uc?export=d...CDPM-k8UB22WP5
https://drive.google.com/uc?export=d...i9btsJpw_zekFe
Izgleda jeste...meni se niakd niej desilo a i ne umijem ti u tom tehničkom dijelu pomoći nadam se da će admin vidjeti i da će provjeriti :)
Jedino je bio problem sa ovim sajtom, na drugima je sve bilo ok. Ali do mene je bilo svakako, ugasio sam i ponovo pokrenuo Chrome i sad je sve ok. Bas cudno.
Kad će admini otključati temu o parfemima?
Sent from my SM-G955F using Tapatalk