https://www.pazar3.mk/Ad/for-sale/te...x-2080/3124285
Makedonski oglasi[emoji1787]
Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
https://www.pazar3.mk/Ad/for-sale/te...x-2080/3124285
Makedonski oglasi[emoji1787]
Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Hakovao je drugarici facebook i kacio oglase, prijavila ga policiji koja ni najmanje interesovanja nije pokazala da se problem riješi
Cus "nije toliko protivzakonito"... A qq mene kakve banane od inspektora i institucija...
To ili rijesis stvar svojim rukama ili se pokrijes usima. Treca opcija (kod nas) ne postoji.
Pravda za Rinarda...
Ja bi da se podje onako navijački do gore jednim autobusom , u katran i perje .
Ne znam bas kako biste prosli da vas doceka ekipa Rozajaca, sacinjena od blize i dalje rodbine i komsiluka.:)
On da se plasi, ne bi radio to sto radi sigurno.
Prije par godina su kupili auto kod mene, inace raspusteno skroz, zive u gusinje nekakvo selo ako se dobro sjecam vusanje ili tako nesto.. ako je nekog od vas ispalio, a ispalio ih je dosta po fb jer vidim da kaci i sa tudjih profila, trebalo bi da mu imam broj telefona od roditelja nedje...
Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Plav je super opština, imaju bolji sklad i vjerski i nacionalni i međuljudski nego'li sve opštine u cijelu crnu goru zajedno. A ovaj izglobovani kretenko koji klepeće otvoreno po crnoj gori, neka neko Eo na primer administrator ovog foruma, sačini prijavu policiji za internet prevare itd.
Ako izije vuk magarca, a vjerovatno oće jer vuk i voli iźes, onda bi bogomi trebalo poć da se popije po kafa "xD" sa sekurit GlobGlobajem. Fukara teške kategorije nema trika da može imat podršku bilo koga u Plav. U Berane ili Podgoricu ima.
Jer kad imaš 4 fukare, onda se to mnoooži sa 4 pa se dobije 4x4 pogon na sva četiri točka i 16 fukara.
Isto važi i za dobrice, samo što dobrice nemaju pogon na četiri točka, već su zadnja vuča, pa zanosee...
Kakve veze ima administrator foruma za ovim prevarama?
Na osnovu cega da se sacini prijava? Kad administrator foruma ne posjeduje nikakve dokaze i nikakvu dokumentaciju vezano za ijednu prevaru?
Kakve su ovo nebuloze? Prijavit' ga moze samo prevareni kupac i niko vise. Najbolja opcija je grupa prevarenih kupaca ali realne sanse da se to desi su nula, prekrizena.
Eeee, konačno je i Kastro dolijao!
Znam da nisi ništa kriv....ali neko mora u tamnicu ladnu...
Ista stvar kao i za milion grupa i stranica koje nude sportske dojave iz 2u1 ako im uplatis odredjenu svotu novca.
Da imas pravu dojavu, grgnes kredit na nju i penzionises se na havaje :D Ne prodajes je po fb-u za 20-50e
Zakon nece da se bakce sa tim jer tebe u sustini nije niko primorao da doticnoj osobi posaljes pare.
Ajde Fidel, pa nemoj ćovjeće, ti si predsjednik skupa, ti si administrator, ti si pri katedri, sultan na mjesto sultana, ovca u koži vuka, lasica međ džukcima, sablja međ britvulinima, mravojed međ međedima.. budi Robin Hud, spasi crnu goru od Rinarda i narod će ti klicati "Castro, Castro, Castro" i pušiće duhana sa vutricom mladom... Ti si odgovoran za ovaj forum, ovo su sve tvoja djeca.
Nisam apsolutno nista od pomenutog a sledece spam komentare ovakvog tipa cu brisat' bez upozorenja.
Idemo dalje...
I može da ga prijavi bilo ko, ne mora žrtva, ti si dokon ti si Administrator ovoga čudomudoforuma, spasi planetu od pošasti Gjobalajske
Dooobro dobro, samo malo palinjam, ali stvarno bi neko trebao. Ja nemam kad
Prosjecan IQ u Crnoj Gori 86...radice taj jos dugo godina...
069 539 345
Ako kome treba evo broj prepisan sa FB.
Evo ima povoljan telefon kome trebahttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...38769d45f7.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...05f25562b7.jpg
Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
U zemlji punoj prevaranata,ovaj je zaslužio temu na cdm forumu?Svaka čast Đonbaljaju[emoji849]
Sent from my iPhone using Tapatalk
Milicija u Rožajima je upoznata sa slučajem al ne mogu ništa. U pitanju je dijete od 14 godina. Bukvalno sam sa policajcem tražio kuću. Otac malog kaže on to tako piše svašta po internetu.Oglas nije bio tako nerealnog tipa za grafičku karticu, oko 80e jeftinije nego u prodaji.Stim da sam izgubio vrijeme da podjem do tamo. Takodje sam u miliciji dobio informaciju da je dosta ljudi iz Srbije dolazilo po istom pitanju. Takođe je dosta komšija prevario tako što drži servis mobilnih telefona koje dobije na opravku i vidimo se. Mislim da bi jedino socijalna služba mogla nešto povodom ovog pitanja.
Nista onda, da se strpimo te 4 godine dok ne postane punoljetan, pa mozda prestane sa prevarama? :)
Prije ce biti da neko stariji odradjuje posao, a krije se iza tog klinca.
Je li realno ovo :D
E pa zamislite vi kad je ovoliko tipova sa foruma palo na ovu "prevaru", koliko on mušterija ima preko facebooka...
Ne kapiram vas ljudi, života mi, đe vam je mozak?? Un-fucking-believable
Oce svi da trguju ispod cijene ihaha, nije mi ih žao
Ide ono...
If something seems too good to be true, it probably is too good to be true.
Prije će bit da Tata piše "svašta" pa se vadi na malog, ne vjerujem da um 14 godišnjaka radi tako.
Ja vise gluposti na jednom mjestu odavno ne procitah...
Hahahahahaha
Najpoznatiji klinac na forumu 😂 cak ima i svoju temu 😀 samo me cudi da jos nije bio komentar tipa 'saljite mu pare ljudi, taj ce nam biti ministar jednog dana' 😂😂
Sent from my SM-G975F using Tapatalk
Pricajte vi sta hocete, ali lik ima daleko najpovoljnije cijene i lider je u regionu :)
Attachment 163662
A izgleda da ima i vozacku dozvolu sa 14 godina:
Attachment 163663
za dijete od 14 godina odgovaraju roditelji i idu u zatvor a dijete u socijalnu sluzbu
nego mu otac ima neku vezu tamo u rozaje, cus ne mozemo mu nista ima 14 god
Lik nije iz Rožaja već kako kaže iz Gusinja/Plava.
I kazu tj. chujem mnogo puta-dijete od 3 g ne mozesh zajebat.a gle Rino shto chini :lolblue:
Ma jok, kakvo dijete od 14 godina. Prije neki dan jedan drug htio da se sprda i napisao mu poruku za iPhone, nije proslo 20 sek. zove ga neki momak/čovjek, skroz priča ona "ima prevaranata, ali ako posluješ pošteno nema zime" i kao da mu uplati 130e na račun i on mu šalje telefon brzom poštom. Drug mu rekao "aj pošalji pa ću ja platiti kurira i njemu dati pare da ti donese", ovaj se iznervira, poče da graje :D
Lik koji se javlja nije sigurno dijete od 14 godina no starija osoba...
Nije no je Rina uhvatio pubertet a ne zna shto ce s parama:)
Nije stvar u tome sto ima kako kazu neki ovaca za sisanje no je stvar u tome sto jos mnogo postenih ljudi ima... A ne znanje necije nije glupost no nije se osoba jos opekla...
A sto se tice Rinard Gjonbalaj njega nije tesko naci vjerujte jer malo provedenog vremena dobijete sliku licne karte kao i broj.. kaze policajac je a slikava legitimaciju od security... onda dobijete i uplatne listice od ljudi koji su na njegovo ime i broj licne karte uplatili neke sume novca... To sve dobijete da bi vas uvjerijo koliko je on posten.. ;) ;) ;) https://www.facebook.com/rinardgjonbalaj.me
Ima i slika od prije neki dan iz Podgorice na koju je on!!!
Zvanjem broja koji je ostavijo pod lapop dobijete govornu postu mozes samo da mu se obratis na taj broj preko vibera... a on vas zove sa ovog broja 069 236 653
Koji je povezan sa ovim stranicama... a dje se isto mogu naci slike i povezanost sa njim... i te kako...
https://www.facebook.com/pg/E.DUA.KU...=page_internal
https://kosova-hosting.weebly.com/
A sto se tice katuna... vlasnik katuna je (predpodstavljamo otac njegov) a ako nije izvinjavam se istom... Ime mu je Isat Gjonbalaj
https://www.facebook.com/isat.gjonba...2%3A1565043880
A pod slike naci cete vojni kamion sa tablicama koji se pojavljuje isto i na slikama nekim na katunu... Kao i slike familije njegove... pa recimo tu je i taj mali sto krade narod... https://www.facebook.com/isat.gjonba...2%3A1565043005
A kad je rijec o katunu... i tu ima puno slika dje ce se naci momak.. a ako nije momak covjek koji sve to radi
https://www.facebook.com/pg/vuthajek...=page_internal
A onda imamo jos i povezanost ovih stranica sa katunom... Dje se stalno katun reklamira... vjerovatno isto njegova stranica ili skola njegova
https://www.facebook.com/Shkolla-Bar...6105826476136/
Kao i ova stranica...
https://www.facebook.com/luxuryworld007/
Dali je on sa ocem na slici.. a mozda i na ovoj.. https://www.facebook.com/63610582647...type=3&theater
E sad... ima jos stranica... kao i brojeva.. mada ovaj gore navedeni broj to je zadnji aktivan i onaj pod laptop za viber jer na njega se ne javlja...
https://www.pazar3.mk/ad/for-sale/te...x-2080/3124285
https://www.facebook.com/groups/6202...44518748966901
https://www.oglasicg.me/prodajem-na-...uro-12654.html
https://www.oglasicg.me/msi-all-in-o...nar-13507.html
Vodi se nekada pod sanjasanja... kad prodaje neke stvati na stranicama
Doduse ima i ovo ime
https://pikdo.net/u/nardiizin/6228078828
Ne radi on to sam.. niti ako je dijete bez znanja oca... jer ovo traje vec par godina.. zasto nadleznost ne zapocne nesto protiv ovoga.. meni nije jasno...