Slicno se hranimo : D
Ricottu sam nalazila samo u Megamarketu ljetos I bas su im dobro prolazile I kako sezona prodje, nema ih vise kazu - brzo se kvari.
S grckim jogurtima si bas dobro zapazio, a npr. zbregov mi je bas masan, grekos nije los I dukatos onako.
Kefir, ako nisi nikad sam pravio - ne znas sta je kefir. Sam kad pravis mozes da se igras sa duzinom fermentisanja sto znaci vecim intenzitetom kisjelosti odnosno onog finog osjecaja puckanja u ustima i grlu :D po meni tome se primice jedino dukatov, ali opet to nije to, ali kad nemam zrnaca onda daj sta das.
Avokada I ako ima, toliko je tvrd da bi ga valjalo grijati u posebnoj sobi par dana da se opusti.
Jaja ne mozes navatati krstena. Taman provalim nedje neka fina, ono da su koliko toliko svjeza po strukturi, kad oni majstori promjene kutiju I uvale mi jaja narandzasta ko pomorandza (mislim na zumance) kome se bjelance razlije ko voda kad ga prospem po tiganju...

