To je bio plan dok se nije pojavio NATO pa od svega zamišljenog osta samo kriminal koji se poslednjih godinu toliko razmahao da je ubijanje ljudi različitim metodama glavna tema u razgovorima :) ... wild west policy :)
Printable View
Moja krajna ocjena je da nemate razloga za strah.
Pricali su veceras oko "pola" CG koja ode od 90-tih do sad.. Neke brojke od prvog dana rata pa nadalje.. Strasno.. Povod - patrole po ulicama sta li.
Poznajuci Amere... ne prastaju nedostatak postovanja, mjere i slicno. Ne znam..samo brinem.
Hvala Lepo
Domaći mediji: http://www.telegraf.rs/zanimljivosti...og-predsednika
..prenosili su i CG no da ne tražim :)
Od ovoga - strah?
:-D
(morala sam)
Da li u CG postoji cenzura info iz razloga nac. interesa?
Postoji nesto sto se zove "govor mrznje" i svasta nesto.. Samo me cudi da iz razloga nacionalnih interesa ne regulisu ovoliku propagandu protiv USA. Kad je meni degutantno, kako je tek njima po Ambasadama i USA organizacijama po CG.. A CG moli USA i njenog Predsjednika koji to treba da potpise da je podrze za NATO?
Pa i "sale" na ovom forumu na sve i svasta oko 10godisnjeg djeteta..Ne razumijem. Uopste mi nije smijesno. Preozbiljno je.
Hvala Lepo
Nije to samo ovdje... Ali, onda ne bi moglo da se desii ovo... http://www.noizz.rs/noizz-news/dotle...g-sina/xv0e30e
..tak.. Nego, ja b' da čitam VanjuTheMan-a oko ove teme, cenzure, govora mržnje, fabrike/a laži i to sve nešto tako.
Celsi je prijateljica od djetinjstva (po info sa neta) od starije kcerke g. Trumpa.. Poznaje iz te perspektive najmladjeg sina pa je ljudski odgovor. Zveri u ljudskom obliku su na ovoj zemlji pa... Manijaka, perverznjaka i svega..
A sto se tice gospodina ciji nick spominjete.. skontah tek veceras da to nije tek punoljetni momcic.. Napisao je da je odrastao uz seriju "alo alo"..
Ili su bile reprize pa je mislio na to.. Sta ce...
Iznenadim se i ja ponekad...
Hvala Lepo
Eh, Majo, Majo... Da Vi pratite horoskope naših kolega forumaša (ne svih, onih s kojima se "sukobljavate"... ili bez navodnika), pa... ne biste se toliko iznenađivali. Isto Vam je i s domaćim medijima koji su za Vas - horor :) Bar Vi imate iskustva s marketingom, tako bijaše? :)
Nego, vratimo se temi.
Da, ne pratim temu o horoskopu.. Nekako preletim preko teksta onih koji se namecu da ih primijetim pa ovlas procijenim godine zrelosti..
Horor su naruceni tekstovi raznih "analiticara" i "prevedeni" tekstovi sa ociglednim ciljem da se ponizi USA u svakom smislu.. Upravo zato sto imam iskustva i sa marketingom djeluje mi sirovo i nesuvislo samo zbog interesa Drzave CG.. Inace ne bih ni obratila paznju uopste.
Hvala Lepo
? Salite se?:)
.....................ne salite se?
Hvala Lepo
Ustanovismo li da su glumci?
Jedan predsjednik to najbolje zna... ili i dalje glumi?
Uporno mi ne polazi za rukom da shvatim ljude kojima se nesto kriva na covjeka koji u biografiji ima ovo:
https://media.giphy.com/media/10S1a1PhRypYn6/giphy.gif
Zivio i zabavljao se covjek i prije titule Predsjednika pa sad moze biti ozbiljan i zreo.. U Evropi glumataju, pa prozive i luduju tek kad postanu politicari na funkciji.;) Da nadoknade sve sto su propustili dok su bili ustogoljeni u partijskim klupama.;)
Hvala Lepo
Pa e. jos je potpisao Anti-abortion, dje ces bolje?
Jeste li procitali sta je potpisao?:)
Hvala Lepo
https://www.youtube.com/watch?v=TSDC7CCyeGY
Mike Pence: "Who cares?" na 2:10 :D
Svađa oko Trampa: Nasrnuo na muškarca i odrgrizao mu uvo
24/01/2017 08:34
Policija u Pitsburgu je saopštila da je jedan muškarac odgrizao uvo drugom, u međusobnoj svađi zbog američkog predsjednika Donalda Trampa.
Tridesetogodišnjak je ugrižen u svom stanu u četvrti Ist Liberti nakon što je svađa prerasla u fizički obračun. Nije navedeno da li je povrijeđeni čovjek bio za ili protiv Trampa.
On je zatim pobjegao na benzinsku pumpu gdje je potražio pomoć i trenutno je u bolnici, a u stabilnom je zdravstvenom stanju.
Policija je izvršila uviđaj, tokom kojeg je uvo nađeno u stanu. Potraga za počiniocem, čiji identitet nije saopšten, je u toku.
---
Nadajmo se da na forumu nije niko toliko zagrizen da zagrize
Ovo je top model USA...:)
http://media-cache-ak0.pinimg.com/73...2930354e61.jpg
"Svestenik"..
Hvala LepoQuote:
It’s good to be back and I’m grateful to serve alongside you as Secretary of Defense.
Together with the Intelligence Community we are the sentinels and guardians of our nation. We need only look to you, the uniformed and civilian members of the Department and your families, to see the fundamental unity of our country. You represent an America committed to the common good; an America that is never complacent about defending its freedoms; and an America that remains a steady beacon of hope for all mankind.
Every action we take will be designed to ensure our military is ready to fight today and in the future. Recognizing that no nation is secure without friends, we will work with the State Department to strengthen our alliances. Further, we are devoted to gaining full value from every taxpayer dollar spent on defense, thereby earning the trust of Congress and the American people.
I am confident you will do your part. I pledge to you I’ll do my best as your Secretary.
Top model USA je psihopatski ratni zlocinac koji nije gledao koga ubija u Iraku? Covjek cije jedinice su pucale po ambulantnim kolima i civilima i slikali se sa lesevima? Neoprostivo. Prevrsila si svaku mjeru velicanjem ovakvih monstruma.
Gospođa Kidman ima jasnu poruku:
https://www.youtube.com/watch?v=1y21swsLQeA
Quote:
“I just say- he’s now elected and we as a country need to support whosever the president, because that’s what the country’s based on,”
“Whatever, however that happened- he’s there and let’s go.”
@Gandalf_White @VanjaTheMan
Zašto smatrate ovo lošim potezom?Quote:
Tramp potpisao izlazak iz TPP-a
Ni ja ih ne razumijem.. Valjda zato sto je taj projekat katastrofalan za USA pa ne bi trebalo da se mijenja da bi se sto prije urusili.. Ko I'm ga zna..
Hvala Lepo
Ja sam jedan od onih koji su pazljivo posmatrali razvoj ovih sporazuma od kad su se prvi detalji o njima pojavili u javnost. Doduse TTIP mi je bio interesantniji jer se odnosi na Evropu.
Mislim da niko nije rekao da je to los potez. Gandalf ga je samo naveo medju stvarima koje je Tramp uradio prvog dana. Ali budimo realni, odustanak od TPP-a je cisto simbolican potez u ovom trenutku. Da je bilo moguce da TPP prodje (u svom sadasnjem obliku, jer vjerovadno ce se za koju godinu ponovo pojaviti kao vuk u ovcijem runu), prosao bi za vrijeme Obame prije nego sto mu je istekao mandat. Ali TPP bas kao i TTIP nije mogao da prodje zbog protivljenja ogromne vecine javnosti, s tim sto je TTIP mrtav vec vise od godinu dana a ubijen je u Evropi (s tim sto se sad pojavio CETA). Sto se TPP-a tice cak je i mrcena Hillary morala da slaze da je protiv sporazuma nakon sto je Sanders objasnio ljudima o cemu se radi. A prije toga nazivala ga je "zlatnim standardom trgovine".
Stvarno, zna li se kakav je stav CG u vezi sa novim predjednistvom USA?
Da se bar sortiramo po pol. liniji..
Gdje je gospodin iz DPS-a da nam kaze.. koji bjese nick?
Hvala Lepo
Protokolarna prica ..Ko pravi razliku stavova izmedju Predsjednika I njegovog Tima koji je on izabrao I koji ga je konsultovao u toku kampanje - taj je teska naiva.
Izdaju Ameri ne podnose..
Bice tu svasta.
Hvala Lepo
Tramp valjda postaje svjestan da je preśednik i ponasa se kao da nesto radi pa makar po principu, a kao expert od marketinga nastavlja ono " nije vazno sta se prica ali se prica" ili pravi strasni marketing od toga sto "ubija" mrtve projekte. Zasad je smijenio sve ambasadore ali se ne znaju zamjene, jedva mu prodje kandidat u Vladu i ako dvojica republikanaca u Senatu budu imali kijavicu ili zakasne na glasanje moze biti cupavo. .
Sad nece da objavi poreski izvjestaj iako je obecao. Mada mu je i obecanje bilo bazirano na lazima: https://www.nytimes.com/2017/01/22/u...x-returns.html
Opet lupa o ilegalnim glasacima: https://www.washingtonpost.com/news/...-fraud-claims/
http://thehill.com/homenews/administ...oted-illegally
Mozda treba Maju da zovu. Iako nece nama da kaze, mozda ce njima da predstavi dokaze o milionima ilegalnih glasaca da pomogne svom dragom Donaldu da ne izgleda bas kao totalni kreten prve nedjelje u Bijeloj Kuci https://forum.cdm.me/images/smilies/icon_lol.gif
Hoce da gradi i Keystone XL i DAPL: https://www.theguardian.com/us-news/...administration
Inace Tramp ima akcije u kompaniji koja ce da izgradi naftovode.
http://hw.infowars.com/wp-content/up...01/MEMES-1.jpg
http://hw.infowars.com/wp-content/up...5195664275.jpg
http://hw.infowars.com/wp-content/up...5195689602.jpg
http://hw.infowars.com/wp-content/up...5195646080.jpg
http://hw.infowars.com/wp-content/up...5195835067.jpg
http://hw.infowars.com/wp-content/up...5198713984.jpg
a sto se cini po vojnim bazama..:D
Do 20. januara u 12:01 sve slike prethodnog predsjednika morale su da budu skinute I zamijenjene sa slikama G Trumpa po svim drzavnim institucijama, ..sudovi, poste, vojne baze itd itd.. Kako nisu dobili dovoljno zvanicnih fotografija, mnogi su se snalazili na svoj nacin.
a kod nas I posle skoro pa 40 god jos uvijek drze Titove slike.
Progresivni.
Hvala Lepo
U stvari ....to sa mijenjanjem slika je i jedina razlika izmedju njih i nas :)
Quote:
I will be asking for a major investigation into VOTER FRAUD, including those registered to vote in two states, those who are illegal and....
G. Trump I ja "lazovi"...:D Nije mu nas sagovornik sa foruma "argumentovano" objasnio da je to laz I da treba licno da mu pojasni sta je sta, jer ako on ne zna, ne moze znati ni Predsjednik USA... u drugom slucaju je lazov.. I tako to..;).:DQuote:
even, those registered to vote who are dead (and many for a long time). Depending on results, we will strengthen up voting procedures!
Uvijek u najboljem drustvu.:D
Hvala Lepo
Vi jeste lazovi. I to poprilicno dokazani lazovi. A sad mora da pokusa da opere obraz nakon one djetinjaste izjave od prije par dana. Vec je poceo da puca po savovima.
Sad se zali da ne moze da uziva u Bijeloj Kuci zbog medijske kritike: http://talkingpointsmemo.com/livewir...oy-white-house
Posto je dosao na funkciju predsjednika najmocnije drzave na planeti da bi uzivao...
A vec su poceli i u uzem krugu da se zale na njegovo ponasanje: http://nymag.com/daily/intelligencer...-a-madman.html
Ovo ustvari nije nista novo. Ko je pratio predsjednicku kampanju mogao je davno da zakljuci da covjek ima izuzetno tanku kozu i kratak fitilj. Kritiku podnosi kao emocionalno nestabilno dijete.
Ja mislim da Vasi savovi odavno ne postoje... Bar tako 'zracite' sa pisanijom.. Ciknuto djelujete.
Hvala Lepo
Baš se slatko ismijah, žao mi je ovog tipa iz PR što je morao da laže grehota je
Sent from my Lenovo P70-A using Cafe Del Montenegro mobile app