Kako se osjetilo noćas Aleksinih 0 minuta. Mnogo značajnije od bilo kojeg pojačanja.
Printable View
Kako se osjetilo noćas Aleksinih 0 minuta. Mnogo značajnije od bilo kojeg pojačanja.
Bojim se zemljotresa ili kakve prirodne katastrofe s obzirom da je ovo prva tekma ,u zadnjih x godina, da Alexa nije ulazio. Nisam vjerovao da cu to dočekat' za svog života.
Da se nije povrijedio sto? :D
Inace prve godine kad je iz Lovcena presa u Buducnost Aleksa nije zapinja i valjda ga je to bilo strasno ubilo u pojam, depresija i tako to..
Da ne zna ko ima li onaj Lalic brata koji se isto bavi kosarkom? Bio je jedan Lalic, samo manji 10-12 cm sto je igra u Lovcen, Ulcinj i Teodo, isti ka ovaj iz Cibone, kopija..
ono je nikola lalic i odavde je, a ovaj je hrvat ne vjerujem da su braca.
Kuku kuku kako je slaba ova liga ove godine, mnogi klubovi su na nivou amatera a i ovi jači se raspadaju (Cedevita, Partizan).Budućnost ako ove godine ne izbori EvroLigu ja ne znam onda kad će....
Pa, dobro, u odnosu na prošlu sezonu, osjetno su jači Zvezda, Budućnost, Cedevita, a Partizan, Olimpija i Krka su ostali negdje na prošlosezonskom nivou. Tako da, samo se malo produbio jaz između ekipa sa vrha tabele (gdje je kvalitet dominantno skoncentrisan) i timova iz donjeg dijela, pa i sredine.
Budućnosti, ako izbori EL, prvo treba 3-4 puta veći budžet, što ne znam koliko je realno. Inače će se zaboraviti Cibona i njen neslavni rekord. EL je potpuno drugačija džungla.
Normalno, ali ono što bi Budućnost morala da iskoristi je nikad gori Partizan i ne baš ubjedljiva i puno slabija Cedevita (u odnosu na ranije sezone).Takođe nekadašnji konkurenti Olimpija i Cibona nisu ni vrijedni pomena.
A budzet Budućnosti nikad jači i nikad veća očekivanja.Tako da je po meni ova sezona velika šansa i zbog svoje jačine i zbog slabosti konkurenata.Sve se poklopilo.Narednih sezona će to sve ići teže....
Sjutra ako CZV dobije 8 kola prije kraja osigurali mjesto u plejofu, vec se sad moze sa velikom sigurnoscu reci ko ce igrati u plejofu i sa koje pozicije.Ko god bude igrao sa Partizanom nek se spremi na cirkus sto po medijima, sto na terenu.Sto se EL tice, ja se ne bih tu previse nadao, jer su ove godine sve jace utakmice izgubili a i sa Jovovicem da se udje u EL bilo bi jednako cudu.A za iole respektabilan rezultat ako se ista izbori bi trebalo bar 3-4 igraca kalibra Reynoldsa koji je igrac koji je nedostajao Buducnosti sve ove godine, ne bih se bunio ni kad bi ga produzili i za sledecu sezonu no su male sanse za to.
Ja definitivno dolazim da gledam Misuru ako se transfer realizuje.Da umjesto Alekse Popovica dodje da igra u muski KK ne bih se bunio, mogu misliti kakva bi se agresivna "odbrana" na njoj igrala :D
Bilo bi dobro kad bi uprava pustila karte za Sassari i Zvezdu u paketu, em bi svi redovni navijači dobili karte i izbjegli guranje i redove, em bi više navijača Budućnosti dobilo karte
Zna i Antonija pik da vrti. :D
https://s18.postimg.cc/3rh4os4d5/Antonija_Misura_19.jpg
Opet će s kartama za Czv napravit' neki cirkus, ka' prošle sezone protiv Partizana, pa im je atmosfera bila malo bolja nego na sahrani.
I da se priključim Mišuramaniji :clap:
http://olympicgirls.net/sport-girls/...ketball-05.jpg
sigurno najljepsa sportistkinja svijeta...
Zna li neko šta se dešava sa Ivanovićem?
Ja ne mogu da provalim da li je zaista ovoliko loš ili tu ima nekih drugih stvari.
Očigledno je da kad on udje odma imamo problema sa prenosom lopte i u organizaciji igre, ali je li toliko loš da igra ovoliko malo.
Sad protiv Cibone u drugom poluvremenu čak nije ni ulazio, nego kad je Cook odmarao mijenjao ga je Reynolds.
Nekako ne bih volio da se ugasi potpuno. Ni zbog Budućnosti, ni zbog reprezentacije (mada za to ima kad da se oporavi, jer ga necemo brzo zamrčat).
ne sviđa mi se što što jovović ne daje šansu mlađim igračima. čak i kod ubjedljivog vođstva protiv cibone nije im dao šansu. protiv igokee i mztea je morao da ih ubaci, i to u sred utakmice da osjete takmičarski naboj, da izgube par lopti da vide da to nije bauk i da steknu samopouzdanje. on ih ubača zadnjih 30 sekundi i to samo ako je rezultat preko 20 razlike, ne daj bože da je 17. tako se prave igrači, a ne grijući klupu. iduće godine treba da zaigra aleksa ilić, super talenat, ali mislim da će teško doć do minuta pored vitkovca i subotića.
Igraju li oni đe u mlađe kategorije ili će provest cijelu sezonu na klupi?
Gledacu samo finale NBA ako Antonija Misura stvarno dodje u Buducnost, viva zenska kosarka...
Koliko kostaju ulaznice za Sasari, zna li ko? I oce li biti pred pocetak utakmice kod SC da se kupe ?
E to i mene zanima, mada pretpostavljam da ce bit 2-3 eura...
obicno su 2-3 eura i mogu da se kupe do pocetka utakmice.
sala nazalost skoro nikada nije puna.
Ove sezone nikad nije bilo preko 2 eura. Banvit je bio tačno toliko.
Nocas na ulaz Varvara u 19:45, i ulazite dzabee
2e je ulaz za neVarvare :)
Jesu li Varvari ili neVarvari upali prosli put vs Banvita?
Svakako nema se nekih velikih sansi protiv Sassarija, suterska ekipa sa Lawalom u reketu koji ce igrat tu odbranu a ostatak tipova poput Dysona,Logana,Sandersa ce da prangija spolja.
Koliko koseva...
Pljuste trojke samo tako.
NBA u Moraci Sehovic channeluje inner Klay Thompsona sto je ovo
Kako lijepa kosarka Buducnosti... :)
Sto ti je kad imas samopouzdanje, a ne ko ..........
Ali kad se uplasis pobjede dodje do neizvjesne zavrsnice...
a kakav je Sofro, cijelo vrijeme priziva neke serije Sasarija...hahhahahaha kakav je to baksuz
Zamalo su i ovo usrali zahvaljujuci Jovovicu..Koja kesa od trenera jbt.. Trazi time out kad su im spustili na 5 razlike..
Dobili su ovo samo zato sto Sassari bukvalno ne postoji u odbrani i zato sto u napadu primjenjuju taj 7-second offense.. Mora da je ovaj trener njihov fan Mike D'Antonia..Vecina njihovih akcija je cisti ISO na ova dva crnca pa sto naprave..
Buducnost nema rim protectora krstenog..Ova dvojica su se setali kroz reket..
Šehović 13 skokova, 27 poena, 4 asistencije
Moga je još jednu trojku ubost da zaokruži
Cestitke kosarkasima na odlicnoj partiji! Steta sto je bilo onih pet,sest minuta krize inace bi ovo vjerovatno bio najbolji mec ove sezone. U vecini meca je sve to izgledalo prelijepo sa dosta ideja u napadu iako Sasari nije tim koji igra neku strasnu odbranu ali ipak se radi o fantasticnom timu tako da je ova pobjeda sjajan rezultat. Cestitke naravno i odlicnom treneru i strucnom stabu pa da se ovako nastavi i u daljem dijelu sezone :)
Čestitke momcima pa da slavimo u ponedjeljak!
Šehović me bacio u trans onim trojkama na početku.
Kad se pustaju karte u prodaju za mec sa cz?
ivanović i aleksa ni minuta, čarapić takođe.