I evo doshao je taj dan (proshla je ponoc :P ) :)))))
Lijepo se provedite ljudi.
Ja znam ko oce. :razz:
:yipiiii: :yipiiii:
:dring: :twist:
Printable View
I evo doshao je taj dan (proshla je ponoc :P ) :)))))
Lijepo se provedite ljudi.
Ja znam ko oce. :razz:
:yipiiii: :yipiiii:
:dring: :twist:
Abso-fuckin'-lutely :mrgreen: cya thereQuote:
Originally Posted by MaR|NnA
Samo ti mahi mahi mashi ti si na gubitku :pQuote:
Originally Posted by shake
Evo sad je 4:20 ujutro ja sam doshla kuci prije jedno 10 minuta.
Provela sam se FANTASTICHNO !!!
http://www.cafemontenegro.com/forum/...lies/fam24.gif http://www.cafemontenegro.com/forum/...lies/fam24.gif
http://www.cafemontenegro.com/forum/...milies/050.gif http://www.cafemontenegro.com/forum/...milies/050.gif http://www.cafemontenegro.com/forum/...on_trink02.gif http://www.cafemontenegro.com/forum/...on_trink02.gif
Stvarno je Bokeshka bila super . Nemam nikakvih zamjerki.
Osim na par likova koje bash nisma morala nocas srest. Nego ajde.
I na dvojicu iz Pg koji su se malo glupirali i tako to . http://www.cafemontenegro.com/forum/...icon_smile.gif
Inache bilo mi je vrhunski . Ne osjecam se bash najbolje . http://www.cafemontenegro.com/forum/.../icon_wink.gif
Ajte poz.
I ja sam bio na festu do 3 i 30 i onda sam krenuo kuci preko mrcene trojice i sa pauzom od pola sata u becicima da jedemo stigoh kuci u 6 i 10.Katastrofa sto se cini od tkzv. vozaca no aj dobro sam ziv dosao doma.
Proveo sam se vrhunski, prv put sam prosetao kroz kotor i zaista sam ocaran. Sve pohvale, jos smao da je bilo manje PG kretena i dobro bi bilo, ali i ovako je lose.
Steta sto nisam imao kameru ili digitalac da ponesem.
Sve pohvale!!!!
Jedan momak mi je sad skoro prokomentarisao da otkad je Bokeshka noc postala "Podgorichka noc" on nece vishe da dolazi.
Ali isto je bilo fantastichno. :)
I bilo je mnogo vishe barki nego do sad , kao i masu novih. Ko je to pratio do sad zna da su se evo vec par godina zaredom ponavljale iste barke. Svaka chast na idejama. :) Samo ne znam koja je pobijedila.
U svakom sluchaju - :respect:
Sad je mnogooo in pisati u boji i boldovat sve a?
Sticajem okolnosti bio sam u grad sinoc i bilo je sve kao i proslih godina - Guranje-fest. Treba je preimenovat u "Noc cuskanja kroz masu". U svakom slucaju, sa bokeljima, osim lokacije, sinocna noc nije bila u nikakvoj vezi.
Ma da, "Guranje-fest". :-? Kao i za Novu godinu ( u Kotor kao i svudje drugo) , zimski Karneval , kao shto je bilo i za ljetnji Karneval... Ako smeta guzhva sjedish doma. Jednostavno.
Obozhavam kad dodje puno ljudi. I kad se pleshe na Trg. :D Al se meni lichno vishe svidja muzika "Tri Kvarta" nego "Montenegro singersa".
Ako neko zna nek napishe koja je barka pobijedila.
A najbolje da nije bilo guzve nego da se crnogorsko moglo igrat. Ne izvoljevajte :p
Tachno tako...Stvarno... :shock:
I ponovo neko iz "Ferala"...
Stvarno su dosadili vishe! :D
bilo je i podgorichana i guzhve(sto je apsolutno normalno)i bash sam bio u elementu -muzika,:dring: :dring: :dring: ,narod,sve....negje do 4:30h.bilo je fantastic kao shto je i bilo ochekivano,tako da sam i ove godine u potpunosti zadovoljan
evo par slichica...
main stage : :grin:
http://img373.imageshack.us/img373/1...00656az.th.jpg
http://img373.imageshack.us/img373/9...00520xr.th.jpg
&fireworks
http://img363.imageshack.us/img363/8...00571vh.th.jpg
http://img373.imageshack.us/img373/8...00594tk.th.jpg
http://img373.imageshack.us/img373/9...00603lk.th.jpg
http://img373.imageshack.us/img373/5...00648pn.th.jpg
evo i da napisem da je i meni bilo bajno :) bila sam kod skorpiona i bila je ekstra atmosfera a stvarno su podgoricani bili najbrojniji i najbucniji :?
cini mi se da je ove godine bilo najmnaje ljudi u zadnjih 5-6 godina... a moze biti da nijesam u pravu..
pobijedila je barka na kojoj je bio predstvljen trg u veneciji, mada to vec do sAd vjerovatno znate ;)
meni je bilo ljepse za karneval ili kako to vec zovete... :)
pa kad si za bokeljsku bio doma, bolestan ;-)Quote:
Originally Posted by [azzo-kSv]
Meni je bokelska bila ok, mada sam se za karneval bolje proveo.
Jos uvjek ostajem pri ideji da se organizuju Liberty days.
a wrh ste maje mi... :D
ja nisam ni bila na karneval-zapala sam:(((
a na Bokesku sam izasla oko 1am-wrhunski mi je bilo!!!! :dring:
kako se pripremate za New Year?
zna li se hoce li biti sto kroz grad?
Za Novu kao prosle godine kroz grad sa drustvom samo sto ce ove godine drustvo biti i vece i jos opustenije. O yeah.
ja cu se potrudit da napravim sa drustvom neku VIP zurkicu... :D
ovdje ne hvali K jel da? ;)Quote:
Originally Posted by [azzo-kSv]
a fala bogu da ce bit :DQuote:
Originally Posted by beba#
a za NY ne znam dje cu ni kako cu....sve neki planovi oWo oNo pa ne znam sto ce na kraj ispas' :)
Ako ja znam dje cu za novu Bog me ubio.U pg je valjda Dino merlin,a u Kotoru gradu valjda nece biti nista na trgove ali zato su tu kafici i sta ce ti bolji provod od toga.:)
Prvo Kotor, pa onda Jahorina :p
ee odluceno je...za NY pravim(o) VIP party extraaa :evil: :D
Gdje,ko,kako?
U 18h vaterpolo, u 19h otvaranje karnevalskih svechanosti.
Danas nam nece bit dosadno. A ni sutra! ;)
Sutra u 19h na pjaci od kina je papalada "ala maka" (za dzabe).
Manifestacija koja je godinama jako dobro pracena od strane kotorana, mada nije ni chudo.:-D
a ne ono..kad ljudi dodju da se nazjedu i napiju vina :)
Nashi veslachi na danashnjem takmichenju bili 1.
Chestitam!
Kako vam se ucini karneval?
Najjaca maska je bila 1eur.. :mrgreen:
Mika je do pozorista skupila jedno 50-60 eura, pa se ti cheshkaj... Izgleda da njoj od danas Nova Godina pochinje sa karnevalom ;)
Nek su joj nazdravlje..
Momak imas jedan eur?
Najbolje je bilo kad je prolazila maska, izdaleka se vidio samo 1 eur, a narod okolo svi se smiju, sta vam je ljudi, a kad ono mika ispod..
Karneval je bio super:!: ;)
:respect:
bilo je dobro samo kad bi vise uklonili snezanu, merlina i kapetana bilo bi super..dosadili su vise..ali ipak treba ih rayumjeti..veliki trud je ulozen..
moja zamjerka je sto nisu bar malo okitili auta koja su vukla prikolice..:mad:
Eo sad na drugi CG repriza nedjeljnog popodneva iz Kotora...
Zamjerka za auta stoji, a "lutke" su vishe vezane za djechji karneval. ;)
Evo texta iz "Vijesti":
SUĐENJEM KARNEVALU U KOTORU ZAVRŠENE TRADICIONALNE FEŠTE
Spaljen “narodni krvopija”
Kotor - Defileom mažoretki i gradskih muzika iz Kotora i susjednih opština, dječjom i tradicionalnom karnevalskom povorkom glavnom gradskom ulicom, a nakon toga suđenjem i spaljivanjem “narodnog krvopije” pod nazivom Vodolija Akva Mija, juče su završene tradicionalne zimske kotorske fešte koje su počele 3. februara.
U prisustvu velikog broja Kotorana i gostiju, na Maceu je juče tradicionalno spaljen krivac za sve nevolje u tom gradu u prošloj godini.
- Sastali smo se danas da se oslobodimo jedne ništarije, koja nam je čak i predobro znana, jer nas davi ne samo pasanu godinu dana, već nam trides” godina daje prazna obećanja da će velikih muka da nas oslobode, da će na prvi šupljega biti vode - kazao je sudija kotorskog karnevala.
- Smiješni narode, pa zar još vjeruje neko, kada je već ovoliko decenija ček”o, da će po milosti božjoj, baš ovog dana poteći iz špina voda slatka, a ne slana, da će poslije troška od pustih miliona prestati da se kupuje ona iz bidona, da ćemo se moći po volji slobodno kupati, prati ulice, režentavat” robu, baštine polivati? E moji naivni građani, smiješni narode već vas pola vijeka lukavo za nos vode, milija im je velika laž od male istine, a vi nijeste prepoznali te galijoštine - naveo je tužilac.
Zato, dodaje, tog “narodnog krvopiju Vodoliju Akva Miju neće tužiti, što nam grad u merdima pluta, što narod u tmici ulicama luta, što huligani lome gurle, pa kuće toče, što nam se od poplava svima noge smoče”.
- Neću ga tužiti za promašenu galeriju, što se pretvorila u tragikomediju, o havarnom ispustu nek drugi glave lupaju - kazao je tužilac.
Nakon suđenja, karnevalska povorka i mnogobrojni gosti preselili su se u Stari grad gdje je fešta nastavljena do kasnih večernjih sati.
Organizator karnevalskih fešti bilo je Udruženje “Fešta”, pod pokroviteljstvom Ministarstva turizma , Opštine i Turističke organizacije Kotor.
Generalni sponzor bio je “Jugopetrol”, zlatni Promonte i Lovćen osiguranje-filijala Kotor, a ostali sponzori “Trebjesa” Nikšić, i preduzeća iz Kotora “Autoboka”, “Expo komerc” i Komunalno preduzeće.
I.K.
I “MOCART” NA TRONU
“Venecija u mom srcu”, prema odluci publike i žirija, proglašena je najboljom maskom na preksinoćnjem maskenbalu u hotelu “Fjord”, na kojem je bilo oko 400 učesnika.
Najboljima je pripala nagrada publike u iznosu od 500 eura i 400 eura od žirija.
Drugo mjesto i 300 eura osvojila je grupna maska “Made in Montenegro”, a treće mjesto i 200 eura “Montenegro golf”.
U konkurenciji pojedinačnih maski prvo mjesto i 300 eura osvojila je maska “Mocart”. Drugo mjesto i 200 eura pripalo je maski “Olimpijada”, a treće i 100 eura “Srca Kotora”.
Goste su zabavljali sastavi “Tri kvarta” iz Kotora i “Montenegrosingersi” iz Tivta, a fešta je potrajala do kasnih večernjih sati.
Chestitka za "Mocarta", sjajna ideja(u pravo vrijeme) i sjajno odradjena maska!
Chestitka svim karnevalskim grupama od "Karampane" (pobjednici ovogodishnjeg karnevala), preko "Berekina" (2. mjesto na karnevalu), "Cakulonije" i "Bambola" pa do "Ferala".
Ovogodishnje feshte su bile fantastichne, 2. maskenbal u Fjordu kao i vazda perfektan (preko 500 maski, veliki broj maski nije ushao!), "papalada" i "njokada" odlichne posjecene...
:bravo: :bravo: :bravo: za "Feshte"!
Kotorski karneval na 23. međunarodnom tradicionalnom Riječkom karnevalu, koji je održan juče, u takmičarskom dijelu programa osvojio je prvo mjesto.
"Kotorani su jednoglasno odlučili da novčanu nagradu poklone u humanitarne svrhe tamošnjoj Ustanovi za nezbrinutu djecu", javila je za Skala radio iz Rijeke Rafela - Pina Lazarević, potpredsjednica Udruženja "Fešta".
U velikom karnevalskom điru na dionici dugoj 6 kilometara Kotorani su nastupili pod rednim brojem 8 i predstavili su se grupnom maskom pod nazivom "Kotorska morska simfonija".
U gradskoj vijećnici minulog vikenda je gradonačelnik Rijeke priredio maskirani bal za mnogobrojne zvanice između ostalog i diplomatski kor koji se nalazi u Rijeci i Zagrebu.
Maskiranom balu su prisustvovali i predstavnici Uduženja "Fešta", Opštine Kotor i Turističke organizacije.
Sa site-a www.skalaradio.com
Samo da dodam da je uchestvovalo 110 karnevalskih grupa i da je bilo 100 000 posjetilaca.
...Hey :) mislim da nash pod-forum zasluzhuje owakaw topic koji je
(in)direktno wezan za nash grad !
-Ewo ja cu da pochnem sa Feshtadjunima (poshto sam swjezh)
karnewal je u Rijeci bio perfektan bilo je newjerowatnih 110 maski , ali sam se ja wishe odushewio Techno-zhurkom na glawnom trgu -nastupila je poznata Dj-Hellena Virgin ili Virgin Hellena , kako wam je drazhe ++ takodje je nastupilo mnoshtwo dobrih hrwatskih d.j-ewa , kao i specijalan gost iz Glasgowa Mark Ash = LOODNICA :shock:
-Imali smo i karnewal u Sloveniji konkretno u Mozirijama.. to je mali grad koji zhiwi za taj dan.. mnogo su se potrudili da nas lijepo ugoste, jedino nijesu mogli toplije wrijeme da "nabawe" :lolblue: -->> smrzli smo se ko' **cke :lol: !!!
-obecawam slike owih dana..
..Eh da.. Sjutra na nashem trgu se organizuje koncert.. "zwezde granda" , nijesam siguran kojim powodom gostuju , znam da je neshto wezano za Sajam :p
...u BK-u gostuje JeLLena
...dok , mislim da u Mont-Trocadero/Movie/HotCherry/whatever gostuje Goca Trzhan !
!poz! ;)