Taman se to vrijeme moze iskoristit da se nauci ponesto o profesijama i tako to...koliko sam ovako kratkim pregledom primjetio , krajnje su obimne u odnosu na ostale mmorpg-eve.. :)
Printable View
Taman se to vrijeme moze iskoristit da se nauci ponesto o profesijama i tako to...koliko sam ovako kratkim pregledom primjetio , krajnje su obimne u odnosu na ostale mmorpg-eve.. :)
Ja sam se uvatio ovoga Wakfu, zaraza živa.
Kombinacija Pokemona, Farmville-a, Fallouta 2, Runescape-a i klasičnog mmorpg.
Baš mi odgovara turn based combat, a ima toliko toga da se istraži i otkrije da je to blesavo.
http://cdn.mmoatk.com/uploads/wakfu-feature.jpg
I što je najvažnjie, besplatna je igra cijela urađena u Flash i ima je na Steam. Dugo sam htio da je igram ali je do nedavno bila samo na Francuskom i plaćao se sub.
Meni je Tera zaraza, samo su me zajebali, nisam igrao pola godine i prebace mi lika NAMJERNO na server dje sretnes nekoga na svake po ure, nidje nikoga nema. I sad da se vratim na high population Frayu gdje sam bio prije, traze da platim transfer od 13-14e cini mi se. Vaaazi :) Ali bruka igra, nerealno velik svijet i sto se mene tice savrsen combat sistem.
Pitanje za ove mmorpg geekove posto ja sam tu bas neiskusan. Dajte preporuku za neki mmorpg koji ima camera movement kao Tera. Dakle da ja misem saram u kojem god ocu pravcu bez pretiskanja desnog klika. (kao na fps igre)
Neverwinter.
Vanishing of Ethan Carter
https://www.youtube.com/watch?v=dwe6UFGvCS4
Btw. izasao je i novi Sherlock.
Ja se ubijam od CS:GO huehue.
Dajte nesto za ubijanje dosade u ove kasne sate :p
Skoro zavrsih Speck Ops: The line, gameplay i nije nesto revolucionarno, ali je prica zakon.
Sniper Elite 3
Majko draga kakva karamelica ona žuta od lješnika.
Forza Horizon 2-odlicna!
Bjezim od MMORPG igrica da se ne zarazim kao nekad sa Lineage 2.
Upadnem po malo na CS:GO i to je to.
Nadam se da cu uskoro uzeti Xbox One pa da se igra po malo Forza Motosport, UFC i PES.
GTA V za PC izlazi u Januaru, tako da ce biti zanimljivo..
Payday 2.
Stealth is an option.
Ima li kakvh najava,hoce li izlaziti novi NFS?
Ljudi dobio sam neki kod za igricu Shadow Warrior tacnije ovako mi pise "Shadow Warrior 75% Discount Key Giveaway" kolko ja vidim ta igrica na Steam-u kosta 25e.Mene zanima mogu li taj kod da prodam nekom drugom? Ako moze rado bih ga prodao :D
Igram se sa zivotom. Eto tako...
League of Legends... L o L
I to ka najbolje ! Odigra se jedna-dvije-tri partije nedjeljno koliko se stigne i to je to
Svakodnevno FIFA15, online. Ponekad odigram koju uru Terre ili Archage :)
Ah, samo da mi kakva konzola tipa PS4 pane šaka.
Prva je odlična al sam pročitao da je dvojka poboljšana u mnogo elemenata. Moram je probati.
Shadows of Morodor akciona koljacina dobra za ubijanje vremena i ljubitelje Lord of the Rings svijeta
Krenuo sam da igram Shadow of Mordor.
Ovaj "nemesis sistem" đe te bosovi zapamte ako te ubiju ili su se šibali sa tobom, i bacaju razne komentare, i đe se razvija odnos među njima i igračima je fino zamišljen.
Međutim ja ne znam ko je koji niti đe me koji i kako ubio jer su se u sat vremena na mene izređala ova dva donja reda bosova kako je koji htio. :D
Dešavalo mi se da pokušam jednoga da ubijem. Niotkud na lokaciju dođu još četvorica.
Za sad zabavna igra. Ali pretpostavljam da će da dosadi poslije nekog vremena. Repetitivan gameplay.
---------------------
Inače imam MSI GTX 660.
Grafika na Ultra/High bez teksture koje su na Medium. Prosjek na benchmarku - 42 FPS
Dota 2 svaki dan i Final Fantasy Tactics Advance na Gameboy
Stos je u tome sto nisu bosovi. Bilo koji od tih nesrecnika ima sansu da postane boss. Dosta interesantan sistem s obzirom na to da u igrama obicno moras da pobijes nekoliko stotina takvih da bi dosao do glavnog neprijatelja. Ne znam za vas, ali meni je mnogo interesantno kad me ubije neki krezubi mali ork vise puta pa postane jaci. Hocu da se osvetim :D
ovaj Shadow of Mordor poprilicno interesantna igra bar meni... djeluje mi kao neka kombinacija Assassin-a i Witcher-a ...
igra li neko Euro truck simulator 2 ili nesto slicno neku simulaciju?
Dota, originalna , old school ;)
I ja sam do ljetos igrao originalnu Dotu, pa se prebacih na Dotu 2, lakse je sve
LoL, Fifa 14 Online.
Ponekad upalim Battlefield Vietnam, ili BF 1942 online.
Ko voli survival horor igre u svemiru Alien Isolation je odlicna igra iako nisam previse preferirao ovu vrstu igara ova je zaista odradjena u duhu Alien serijala dakle napetost,strah,iznenadjenja nepredvidivost, uzani prostori sve to imate u ovoj igri
http://www.gizorama.com/wp-content/u...-rome-game.jpg
Obavezno probajte! (Treba dosta jak PC)
Odlicna grafika, facijalna ekspresija, animacije, dosta zanimljiv gameplay i prica. Preporuka.
Za ovaj Ryse svi pricaju da osim grafike q ne valja, da je gameplay gomila qte sekvenci.
Ja poceh Dishonored opet da igram, very hard jos sa nekim modom koji bas otezava igru.
Pa nije bas tako ali dobro, najbolje da mi IGN i slicni odrede odgovara li mi neka igra.