Uh mislim da sam na 175 minuta, oko 200 poruka i 1000mb.
Stavio sam bio 1500, al mi rece momak da je "built-in" 750, pa da smanjim slobodno ako ne koristim puno. Te ja vratih na 1000 i dodah restvo u pozive :)
@MeDo_JE
@straus
Valjda isto kolko i ostala pretplata..samo ne znam prebaca li se u sledeci mjesec.

