Moj tiket od sinoc
Barselona 2+ I pol.
Ajaks X-1
Panatanaikos X-X
Mancester X
Karlajl X-1
Volves X
Moguci dobitak 5, 059 eura! Promasio sam samo Panatanaikos koji je dosao iz 1 u 2!!!!
Zvanicno i njega mrzim!
2 tipa za nocas
Fenerbahche X
Lion 2
Printable View
Moj tiket od sinoc
Barselona 2+ I pol.
Ajaks X-1
Panatanaikos X-X
Mancester X
Karlajl X-1
Volves X
Moguci dobitak 5, 059 eura! Promasio sam samo Panatanaikos koji je dosao iz 1 u 2!!!!
Zvanicno i njega mrzim!
2 tipa za nocas
Fenerbahche X
Lion 2
Fenerbahce - Milan 2
Real - Lion X
Anderleht - Celzi 2
Salke - PSV X
Mugi, a mrziš li ti i Ruse ? :)
Ako me bace na tiket i njih cu da zamrzim :)Quote:
Originally Posted by Bugi
a nisam bio tako los......vazda forsiram najgoreg (najtrofejnijeg) kluba i vazda me razocara naravno posrani real!
Netman dobar si igrac,imas dobar osjecaj ;)
Kolega samo pucaš na po jednu :)Quote:
Originally Posted by NETMAN
jes ali sam salke na kraju ipak odigrao 1 a Porto mrzni me baci. Poslusah druga, a inace nikad to ne radim! :)Quote:
Originally Posted by Bugi
Evo pet parova koje cu da odigram. Muski morate priznati :)
PAOK - Stuttgart 2
Zenit - Sevilla 2
Tromso - Crvena Zvezda 2
Halmstad - Sampdoria 2
Monaco - Hamburger X
Evo vam siguran fiks ,Sahtjor X ,izgleda da je dogovorena utakmica ,Wiiliam Hill je oborio kvotu na iks na cak 2.2 (a bila je 2.9) ,evo polako i ostale engleske kladionice blokiraju utakmicu ili spustaju kvotu na iks ,najpoznatija austrijaska kladionica "admiral" trenutno drzi kvotu od svega 1.8 na iks !! Mada se nemojte zalijecati sa jacim parama ,jer mi je cudno da namjestaju utakmicu s obzirom da je eurosport prenosi ,tako da nije pouzdana za stelku s obzirom da ce utakmicu direktno gledati milioni ljudi !!
Drugi fiks koji bih vam preporucio je sampdorija 2! I tu kvota polako pada na strane kladionice (oko 1.5 je sada u prosjeku ).Doduse ta utakmica je 100 % regularna a kvota je oborena zbog igranosti (ocigledno se cepa 2 mnogo) !
Ufaćena sampodiraj, opet me zvezda bači.... E pa sprdnje :)
Milan - Salke 1
Olympiacos - Real 2
Betis - Anderleht 1
Artmedia - Porto 2 (ako nece za sprdnju da ostanu)
Briz - Bajern 2
Rapid - Juventus 2
Benfika - Mancester 2
Udinese - Barselona X
Ima li ko neki fix sad za UEFA? neka reche neko nesto dako pane koji cenat :P
Sigurnih fikseva nema, makar kod nas...
Po meni je fix kola Bešiktaš i CSKA
koji CSKA, iz Sofije ili iz Moskve ?:PQuote:
Originally Posted by Bugi
najsigurniiji kechevi su po meni: Bazel i Grashopers !!!
ja odigrah:
Grasshoppers - Dnipro 1
Sampdoria - Hertha 1
Dinamo B. - CSKA 2
Basel - Tromso 1
Rapid - PAOK 1
Levski - Marseille 1
Maccabi P.T - Lokomotiva M. 2
Atalanta - Udinese 2
eto bzv bacih to da imam sto pratit :P
Ima li par fikseva za subotu?
Evo sto sam ja igrao:
Werder-DUISBURG 1
hAMBURGER-kOLN 1
Man.Utd.-Portsmouth 1
Totenham-Sunderland 1
Inter - aSCOLI
Real M -Albinolefe 1
HEARTS-lIVINGSTON 1
Na sta je crni Real spao.Quote:
Originally Posted by Daaron Aracus
ipak mala je to kvota....eto vam real 2-2 da ako ispane vishe...:hammer:Quote:
Originally Posted by Daaron Aracus
Evo sta ja sastavih
Bielefeld - Schalke 2
Lyon - PSG 1
Bolton - Arsenal 2
AZ Alkmaar - Heerenveen 1
Udinese - Livorno 1
Espanyol - Valencia 2
Boca Junior - Independiente 1
kvota 95
manchester united-wigan 0-2 (mufc u krizi,neefikasan protiv defanzivnog,tvrdog wigana)
strasbourg-crvena zvezda 2 (prema najavama trenera strasbourg-a igrace tri standardna prvotimca,i veći značaj daju meču protiv marseille-a za vikend,s druge strane c.zvezda mora pobjedit ako razmišlja o prolazu dalje..nadam se da će iskoristit nezainteresovanost strasbourg-a i neigranje u punom sastavu...)
l.rytas-prokom trefl H1 (litvos naslaga maccabi,efes i bacelonu u goste,veoma talentovana ekipa igra noćas protiv prokoma koji nimalo nije za potcjenjivanje..ali mislim da domaći teren,kvalitetnija ekipa iz litvanije lagano pokriva hendikep koji je na GB 10.5)
eto ukratko nadam se da će bit nešto...
ima jos da ucis kad je futball u pitanju...a tek kocka tj to je druga prica skroz ;)
al ajde djelujes kao neki debitant pa cemo ti oprostiti ovaj put :D
odakle si to znao da sam neiskusan po pitanju poznavanja kocke i fudbala?
baš me interesuje jer si uglavnom potrefio suštinu..do sad sam u životu uplatio par tiketa i ne mogu se poFalit nekim parama,a i tanak sam sa fudbalom...bio sam do sad na dvije utakmice a inače preko tv-a slabo pratim fudbal i sport uopšte...a ovo sam istipova čisto onako da se oprobam...
hvala na kritikama...
Ajmo fixseve za nedelju 18 decembra !Evo ja cu prvi :Inter 2 veoma dobar je koeficijent a i mislim da se tim iz Milana iskoristiti sansu da ucvrsti svoje 2 mesto i pokusa da se priblizi vodecem Juventusu koji je sinoc odigrao X sa fantasticnom ekipom iz Rima koja je i dalje ne porazena na svom terenu!I Arsenal-Celzi (X-2) Ekipa sa stemford bridza ce pokusati sve da dodje do pobede a i Murinjo ce to iskoristiti da se malo oduzi vengeru za uvrede ...Mislim da Celzi ima kvalitet za osvajanje lige sampiona a ne da ne dobije Arsenal koji je bez Anrija , nishta i to svi vide zato moj fix je X-2!!!
Sofro i Djokica!?Veze nemaju!
Nema nego sam majstor za kladionicu ove nedelje sam im uzeo 150 eura!Dao sam fixseve i ko je prepisao on je pobedio :) .A Sofranca nishta ne slusajte pojma nema a ako vec ocete da trosite racun na te stvari zovite 045 777 777 ljude sa Pink-m stalno likovi pogode fix dana :) .Poz
eeee kako dodjose talijani nocas !
ko ih nije metao zajedno sa onim gabeljima spanskim taj je dobio hiljadu posto
1-1,2-2,Juventus,Milan,Inter,Roma
pravo djecije kolo(tako uglavnom djeca igraju,hehe)
ja po obicaju tresnuh na Liga kup,Arsenal mi gubi i tesko ce se izvuc
ma kad sam samo vidio sastav(vidjeli me jadi ka sto su)sve mi je bilo jasno
neki djourou,pa neki songbilong,pishevi zivi,neki eboue,pa bentdner
nikad cuo za njih,a od prvotimaca samo onaj gilberto silva
u /ebo te,evo izjednacise
ma nece tu bit ljeba
ali da pratim...
Nisam ni ja lose prosao... Lob kladionica mi je sponzorisala put za bg za novu godinu, danas sam od njihovih para kupio povratnu avionsku kartu :) Za vikend sam odigrao:Quote:
Originally Posted by Frost8
Mancester City 1
Portsmouth 1
Braga 1
Inter 2
Monaco 1
Uplata 5e, isplata 90e
A juce:
Betis 1
Valensija 1
Milan 2
Fiorentina 1
Roma 1
Uplata 7e, isplata 114e
A real i arsenal da su dosli vlasnici kladionica bi kuci novu docekali, jer su ostali rezultati extra dosli... Mada i ovako su pukli masu
Meni je kum dao 10e da mu uplatim nesto i ja mu odigram ovo sto sam sebi igrao: milan 2, roma 1, betis 1, valensija 1 i umjesto fiorentine mu stavim arsenal 2 i az alkmar 1... Jebeni Arsenal... :)Quote:
Originally Posted by ujak7
U Zadnja Tri Kola Vratilo Mi Se Petostruko Sto Sam Cera Neke Timove I To Sinoc Najvise
Jedan Tiket Sam Igra Sa 50 Romu I Milana Drugi Singl Milana Sa 100 Treci Tiket Milan Parma Roma I Valnsija 10 100
Cetvrti Sam Igra Sa 20 Eura Singl Da Mantova Izgubi Konacno Peti Tiket Sa 6 Eura Peskara Udine Real Ssosijedad I Parma 145 I 6 Tiket Roma Betis Milan Sa 30 160
Ja u zadnje vrijeme samo igram NBA,NHL i NFL...
I punim se...
I to sve bez hendikepa...
Ali moram priznat da sam sinoc uzeo lijepu sumu novca
MILAN 2-2
BETIS 1-1
ROMA 1-1
PARMA 1
UDINE 1
BETIS 1
INTER 2+
REAL 2+
i kvota x 10ojra...
ahhhhhhhh
Ajax 7+
barsa da izgubi u kosarku
osasuna 2+
sa 5ojra
ne lazi,narocito za to gornje
sto to nijesi prije napisao?
niko nista nije dobio ;)
carlton-arsenal 1x
celzi-fulam tacno 3 gola(u Meridijan)
totenhem-birmingem x
sanderlend-bolton 1
portsmaut-vest hem 1x
fina kvota,iako je ovaj celzi pravi hazard
ali,ko ne reskira,taj ne profitira`
Quote:
Originally Posted by ujak7
Zato e ne mogu visit na forum ka ti!!!
A pitaj u kladionicu LOB u Baston ili u onu narandzastu kladionicu kod Peugeota...
Ja znam da pare uzimam,a ti vjeruj ili ne vjeruj...
Od 5 tiketa koje uplatim dobijem na makar 3...
Postavi tri prije nego li se odigraju, pa ćemo lako provjeriti :cool:
tiketi za ponedeljak:
Tottenham s Birmingham X - 1 4.50
Liverpool s Newcastle X - 1 4.50
sa 5era
Charlton s Arsenal X2 1.12
Chelsea s Fulham 1 1.20
Tottenham s Birmingham 1 1.50
Man. Utd s WBA 1 1.20
Portsmouth s West Ham 1X 1.35
Hearts s Falkirk 1 1.40
sa 20era
za poshtovanjeQuote:
Originally Posted by rain_wind_storm