Da li je neko imao iskustva sa turskom gumom Petlas. Kupio sam dva komada zimskih Snow Master u Trebinje. Generalno ne vozim brzo.
Navodno "Petlas is the first and unique company that can produce military aircraft tyre in Turkey." Valjda bi trebalo to da znaci da nisu neko smece.

