'Posljednji tango u Parizu' veceras u KIC-u. :cry:
'Posljednji tango u Parizu' veceras u KIC-u. :cry:
ne lazhi! 8)Quote:
Originally Posted by Mugi
DJ MKDSL u Lucky Bar, chetvrtak 04.01. + resident support
Cujem da treba da se otvore neki novi klubovi, spominju se ime Jungla...
Da niste culi sto o tome???
moze...Quote:
Originally Posted by popokatepetl
Opa,pa nekada prvi cluber PG-a je ponovo u formi,sto ce to bit posle Porto-a,Systema,etc,a?Pozdrav za Misjaha!
Studenti PRAVA i EKONOMIJE & exlusive club MANIA organizuju VELIKO JESENJE MUVANJE.srijeda 03.11.u 22 h.
Koga interesuje vise moze se informisati na:
http://www.cafemontenegro.com/index....t&id=14571
heheheh jebiga znas kako je :DQuote:
Originally Posted by JLEW
sestra mi je poruchila da se udajeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
pa me zove da joj dodjem ja u svatoveeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
ona me zoveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
dodji u svatoveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :arrow: :arrow:
smuva li se ko na tu zurku sinoc mucenici?
bem vas,dodjite u 5ak u tamatu
RATM party,coece.... :D
Miss_Lucifer, jel to ono shto su lijepili one pleakate... ?
Deshavanja u Podgorici!?
Quote:
Originally Posted by Vlado
yes...to su oni plakati za koje su neki likovi pitali:"Jel to stvarno dolazi Rage against the Machine u Podgoricu?Ma nemoguce..." :D
aj dodji Va$ka :)
$to-nisi cuo?Podgorica ti je jedna velika studentska zurka brale! :P :wink: 8)Quote:
Originally Posted by JLEW
sto jes jes
vecheras radi be good a sjutra igor stanovnik u fuka djusla
Jeli nocas u marfi trance party?! :?:
na RATM parti je bilo ok...Samo sto se "DJ" nije bas dobro snalazio sa prebacanjem pjesama :D
ima li sto danas bez rep parti? :?
Nocas i sjutra vece balet u CNP-u. Idite obrazujte se, kad vec imate priliku :cry:
U subotu Budućnost - Zvezda fudbal!!
[size=6]Naprijed Plavi!![/size]
u subotu ali ne ovu nego sledecu ;)
ke-fa-jo nishta nisi uradio ako se ne umotash u peshkir i tako odesh na utakmicu!!! :oops:Quote:
Originally Posted by kefalo
Opet srijeda,opet studenti Pravnog i Ekonomskog fakulteta i opet Mania.Dobre navike ne treba mijenjati :wink: Opsirnije:
http://www.cafemontenegro.com/index....t&id=14633
ISPRAVKA!Quote:
Originally Posted by SyNdRo0m
NEDJELJA 21.10.2004 :wink:
IMA TV PRENOS! u 16:00uhr pochinje valjda!
AJMO ZUTI! 8)
Fala! ;)
Jupi, jupi
Coca-Cola!
Daće Gašo trojku!! ;)