Pogledaj Acuru RDX (isto 2.3 turbo), MDX u USA, onda Infiniti EX...
Printable View
Pogledaj Acuru RDX (isto 2.3 turbo), MDX u USA, onda Infiniti EX...
gledao sam rav4 inace mi stric ima dva komada 2007 i 2003 godiste i on je zadovoljan samo sto je za mene u poredjenju sa cx-7 rav4 mala beba prvo sto je 30cm,oprema,izlged(mene je cx-7 ljepsi) itd itd. cuo sam da je odlican motor,i ja nikad u auto nebih stavio plin :cool:
Koliko je CX-7 2.3 DISI sa dobrom opremom?
u full paketu revolution top u koji spada i metalik boja kosta 33k revolutio 31.5k inace je ista cijena za 2.3DISI I 2.2D(U REVOLUTION TOP SPADA KOZA,NAVIGACIJA,BIXENON,KAMERE ZA PARKIRANJE,BOSE MUZIKA,KROVNI OTVOR,19'',ITD MNOGO NEKIH TRKALICA) i momci iz mazde su mi rekli da ljudi samo uzimaju challenge koji je 28k ili revolution top 33k,mada i challenge ima dosta opreme
http://www.mazda.co.me/Portals/2/Pro...1/MazdaCX7.pdf
Onda za 1500 uzmes Rev Top.
Ja sam gledao jednu, prije godinu i nesto, 2.3 DISI Challenge, + 18", mogao sam da je dobijem za manje od 26.
Za sebe bih uzep 2.3 i TOP, ali u USA. Ovdje je stvarno previse (za mene).
sad su uradili facelift i DISI se samo nudi u revolution i revolution top 31.5k i 33k
a kako auto moze da se naruci iz USA posto imam strika tamo???
On ti posalje auto do Bara, ti platis carinu i porez i to je to.
http://www.mazdausa.com/MusaWeb/sele...riorCode=L_EE9
ovaj ispada oko 24.5k bez transporta,carine pdv
a opet ispane skoro isto 30k + transport + kutare+automatik(vise volim manual) :cool:
kolko god , za te pare sam siguran da ne postoji nista sto moze da parira po bilo kojem aspektu u toj klasi ovoj cx7, i pri tome je najljepsa mazda svih vremena
Frende, najveca glupost bi bila da uzmes manuala.
zar one uopste imaju manual ? ;)
ima CX-7, prikljuchujem se pohvalama ;)
http://www.carpages.co.uk/mazda/mazd...r-17-02-08.jpg
kod nas u mazdi cx-7 prodaju samo sa manualom ;)
kakvi manual i bakraci , na ovu ladju samo automatik, zavalis se , muzika, trile pored tebe, ruka na butinu, i slow ride do primorja, uz jezero ,mmmmmmmmmmm
uh , ceznja moja ................
Planiramo da kupimo mazdu 6 2011 sa petoro vrata facelift dizel,sta mislite da li je to pametna kupovina ili ne?
Crna ili bijela pitanje je sad?
jeste ;) ja ih ne volim, ali jeste ;)
Ja ih brate volim mazdu vozim oduvijek nikad problema nisam imao.
Cekaj, nova sestica dizel u fulu je samo 25 000?
To je best buy kod nas, by far.
ne možeš vagovce u to da ubjediš