bonus uvijek!
kvalitet goriva moze da se provali ko vozi brz auto,drugu na crx stalno sipa na bonus,usuo je bio na jugopetrol,taj auto vise nije imao Vtec,sramota...
Printable View
bonus uvijek!
kvalitet goriva moze da se provali ko vozi brz auto,drugu na crx stalno sipa na bonus,usuo je bio na jugopetrol,taj auto vise nije imao Vtec,sramota...
Meni je svaka pumpa ista. Ne primjecujem razlike (benzin).
Preporuka za Jugopetrolovu pumpu u Beranama - odmah nakon sipanja bezolovnog auto nekako bolje radi, čak počne i da štuca - dokaz da je auto živ :mrgreen:
bogomi eo 2 3 sipanja na bonus..nek su zdrao samo :)
ali desi se da se ubode odlicno gorivo :D
Ako nije blazeno krast naftu od komsije, on vazda sipa dje je dobro... :roll:
Kreni novim Južnim bulevarom od trgovinske ka Gintašu i prodji pored njega pravo ka Željezničkoj i autobuskoj. Doći ćeš na semafore desno je da ideš ka Rodi(Mercatoru) i Tuzima a lijevo ideš ka Autobuskoj. Ispred tebe će bit Bonus Petrol pumpa.
Preciznije ugao Bulevara Save Kovačevićža i Bulevara Mitra Bakića.
Meni Prijatelj siPa Na Petrol Pumpi (NAFTA) na Autobuskoj,I Bash je Prezadovoljan i Uvijek SIpa Tamo.
On tvrdi Da je Najboljeg Kvaliteta,da Predje vishe Km Itd.
Pa sad ne znam.....Svi je Hvala Pa I odje.Mene je Neshto Crnjak Od G.G da idem tamo,Pa sipam na Jugopetrol kod Delte.
a i tako bi pola rezervoara potrosio od toga skutera..
Ja sam sipao na Jugopetrol stalno pa mi je auto imalo problema na nervnoj bazi. Stalno je štucalo i radilo jos sekund posle gasenja kljucem. Od kad sam presao na Bonus Petrol moj auto je potpuno druga osoba. Izlijecio se :D
Najkvalitetniji benzin je ,u januaru mjesecu-kad je bilo zadnje ispitivanje , bio kod autobuske stanice.
sigurno je beznin kod petrol bonusa najbolji - tu nema dileme.
za dizel ne znam.
To sto si ga pazio i mazio dok si koristio Bonusovo gorivo uopste nije uticalo na toliku razliku?
Po tvojoj racunici na rezervoar od 50L, sa gorivom bonusa predjes 212km vise. Ili meni matematika ide lose? :D
Meni je gorivo svuda isto, osim na Lukoil... tamo mi se jednom desilo da mi je zapekao plovak, i jos jednom zamalo, pa ga od tada izbjegavam.
Mada, skoro uvijek tocim na Bonus
Benzin!
koje razlika nema veze s vezom :) moze sa boljim gorivom preci 5% vise ako i toliko...
///Nemanja aj se sad prisjeti sta je uticalo na toliko smanjenu potrosnju, jer gorivo nije sigurno...
Ne bih da podsticem na nasilje i kriminal, al ajde da se okupimo i zapalimo jednu Jugopetrolovu pumpu, ja mislim da ce spustiti cijene, il makar razmisliti o tome:shock:
Razlika u km izmedju najboljeg i najlosijeg goriva je 5-7%.
najbolje je full-irat auto na nekoj novootvorenoj pumpi,tad je najkvalitetnije gorivo.to je kao kad se otvori neka nova burekdjinica,prvi mjesec je burek pun mesa a posle juris one mrvice mesa.
znam,cudno je poredjenje ali tako je.
E, ali taj rezervar ti ne traje preko 5-6 dana.
Ne valja sipat kad vidis cistjernu kod pumpe.
Ne valja sipat plin kad je pritisak dolje.
Ne valja sipat po ovim cijenama.