slazem se za karakter,ali mi je to sve manje bitno...ljepse mi je da mi je prknu fino. :p
Printable View
Spulje ala Audi, lijepe.
Samo bih makao Alpina oznaku pozadi.
e63 tata za ovog,sad se tek vidi koliko je bio ispred svog vremena.
http://farm4.static.flickr.com/3017/...e0df652b4e.jpg
Mene je ovaj bio tako ispred svog vremena, i sad kad vidimo slike tako me raznosi...
http://www.thealpinaregister.com/inc.../5.0/33/01.jpg
http://www.thealpinaregister.com/inc.../5.0/33/02.jpg
http://www.thealpinaregister.com/inc.../5.0/33/03.jpg
http://www.thealpinaregister.com/inc.../5.0/33/04.jpg
uh 850 b12 najjaciiii
Mocniji auto od Alpine B12 E38 se nije pravio niti ce!!!
Kapa dolje za 8micu ali meni to auto uopshte nije lijepo, chak shto vishe pravi mi je predstavnik kichastih, da ne kazhem seljachkih, 80-90tih godina :) Tachno vidim Modern Talking duo kako se vozika kroz rodno im selo u nj kad tamo i Mitch Buchannon kupio istog ;pP
Ako bi vec birao nekog ne-standardnog BMW-a, onda M1 ohohoo
Ima 8mica u bar ili ul, ne mogu se tachno sjetit dje sam je gleda..
Osmica predstavnik kicastih?
Dobro, dijete si jos, pa ti mogu lako oprostit.
ne sladak a ?
http://www.carztune.com/wp-content/u...w-m3-e92_3.jpg
Moze u Konik Stajling.
fabia decko tI nisi normalan :D
http://www.gtmotoring.com/images/IMG_1699.jpg
<3
Nisam administracija ali bih Vas ljubazno zamolio da MANJE j*beno HOTLINKujete, 2 sata mi ucitava stranu!
Pa koristiš li 56k modem ? :). Meni na pola megabita učitava extra brzo a to je dno dna današnjih konekcija u CG.
Bomba izgleda M !!!
Koliko može koštat kod nas ovo,sve novo ?
http://img857.imageshack.us/img857/3590/938e1zj7.jpg
Znači da se stari model e38 "prebači" u ristajling iz 2000/2001: blatobrani, štopovi, farovi, lajsna na gepek i plstika ispod farova.
original preko 1000, a sa nekog razvaljenog ako skidas kako se pogodis...
8 je institucija
CSl e46 je mrak stvar.
zar nije CSL? i meni je to bas ****** :p
CSL sam napisao.