bice muke kad zagrmi;)
Printable View
bice muke kad zagrmi;)
salu na stranu ali kabel je kabel;)
prvi u crnoj gori? pa ja imam optiku od novembra prosle godine preko budvanskog cablinga... hehehe t-com beeee
local moze li vise detalja?
jedva cekam kad neko od tih stanara pocne da se zali ee samo da cujem tu pricuQuote:
Imaju promo 10 Mbps Internet
A da se nece zeznut do starih zgrada?
Ne sigurno, u narednih 10 godina barem...
Zasto bi bacali jednu tehnologiju, ako kroz paricu moze da se prebaci dosta Mbps... Extra TV korisnici vec imaju 8.5/1 Mbps. FTTx imaju malo vise i mogu na vise televizora da prate bez problema.
Kriza ovladava, pretpostavljam da ce biti sve boljih ponuda, ali da to nece imati ko da plati.
Bacali jer se trenutno raspada i bolje zamijenit s necim boljim kad vec ne valja nicemu.
E da, oksidirane parice, i popucale izolacije na njima. Ne stvarno, sto bi bacali...
Ipak, pohvala za optiku, da se stvari brze odvijaju samo.
Ako na kraj optčkog kabla bude oprema kakvu su nam do sada uvaljivali sve im je Đžaba.
hoce li biti tog optickog i po kuca?
Oce, kupis metar pa drzis na televizor umjesto miljea :)
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahhahahaahahhahaahah ahhahaahahhahahahahaah
sad stanove mogu prodavat 2x skuplje :)
Kinezi :mad: A, bacite to....
Emile, sto ti je to? Dje tu vidis opticke slotove? :D
Shalimo se malo :D
Radim na doktoratu iz nauke o lopovlucima T coma.
Nista subjektivno ne pricam, SVI drugovi i ljudi sto znam imaju probleme s internetom.
Svi postojeci kablovi i ***** sto su stari 100 godina nista ne valjaju, pogotovo u starije zgrade gdje jedva telefon radi, tu nema sto da se prica.
+ sami t com sto nece da radi na nikakvih poboljsanjima i samo krade od korisnika koliko moze.