Odgledah jednu emisiju prve sezone... Izrecitova djevojka napamet naucheno predavanje vesa vukotica, zhiri se odushevi njenim razmishljanjem, ja ugasih tv i zarvshih sa sabrijinim liderima... :) P.S. Mislim da je ta djevojka pobijedila...
Printable View
Odgledah jednu emisiju prve sezone... Izrecitova djevojka napamet naucheno predavanje vesa vukotica, zhiri se odushevi njenim razmishljanjem, ja ugasih tv i zarvshih sa sabrijinim liderima... :) P.S. Mislim da je ta djevojka pobijedila...
svaka cast ko moze ono da gleda ....
emisija je gay.
zna li ko kad pocinje nova 'jesenja' sezona? (ako neko radi u atlas neka kaze ima li ista prijavljenih;)
Samo dobra SHprdnjerola!!!
Atlas jos radi?
ako ih se dovoljno prijave eto nove sezone na jesen :)))))BUAHHAHAAAA
Ima ovaj Ljetnji retrovizor, pa gledajte {dobro, znam da nećete}.
Ali, nikad neću zaboraviti riječi g. Drecuna mlađanome g. Bogojeviću, pri proglašenju pobjednice - Ti ćeš uvijek biti u onih 49%.
Udaj se jadna, ostavi se repriza.
Poslije tebe, dragane.