Originally Posted by
gingis kan
Jel ti ikad sebi mozesh priznati greshku u izboru? Greshku u okolnostima? Greshku u otaljavanju nechega sto je bio samo trenutak slabosti? Greshku u ostanak u vezi s nekim samo zbog jednog jedinog pozitivnog sto necesh naci kod 3 sledece/ih ali u 4. da? Greshku izbora koja se vremenom mijenja sa promjenom lichnih zelja i vrijednosti, saznanja,zrelosti, razlikama?
Chitah tvoje postove o ljubavi i nijansama a opet nekoj ljubavi, i sta je sa ovim komentarom, sta se desilo?
Treba li se truditi ostati u greshci i opravdavati istu godinama sa nekim sazaljenjem i samosazaljenjem zavaravati sebe i tu osobu s kojom si?
Koliko si vidjela nesklada koji se zbog "nechega" nastavljaju na silu? Ne vole se ostavljene osobe, one s kojim si danima, nocima, mjesecima, godinama?
Uvijek, i nakon svega, voli se na neki nachin i ostaju sa tim limitom, prave nadogradnju samog sebe, ali dolaze i druge i jache i bitnije. Nista nije bezbolno ukoliko se i djelic sebe ugradilo s vremenom, sa sjecanjima sa nekim, ali za sve postoji granica, pa i za prevazilazenje.
Mislish li da se ne razgovara prije "kraja", svi mutavi, ne pitaju, i ne preispituju se? I onda, odluka je ono odjednom?:rolleyes: "Lakshe", lakshe posle sopstvenih razmishljanja i bojazni da ne povrijedish osobu s kojom si proveo vrijeme i da to vise necesh dozvoliti sebi?
Chudno Odli, tako povrshno dati ocjenu a senzibilno zensko, chudno.;)