Znaš li koliko Volkano plaća sponzorstvo za reklamu na PatroluCG?
Printable View
ada meridian daje 300-400e ovim no name blogerkama za jedan story na insta a ne sto drugo
Ne znam da li sam uspio da odgovorim svima na privatne poruke, ali evo i ovdje da dodam - nakon konstruktivnih predloga, dodata je nova verzija 3.0.0 https://patrolamne.dpdns.org/app/patrolamne.apk
Nove funkcije:
1. Ekran always on kada se koristi app (moze da se podesi)
2. Audio upozorenja kada se prilazi POI-u (moze da se podesi melodija, udaljenost i sl)
3. Ispravljen problem sa trackingom lokacije kada je tracking zakljucan.
4. Dodat crashlytics tako da mogu da se analiziraju moguci buduci problemi...
Instalirao al neće, evo i slika..
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...90dcc9ebba.jpg
Sent from my SM-S938B using Tapatalk
Ako nije tajna gdje hostujes backend s obzirom da je aplikacija za DZ, a mogu i fotke da se salju. Serverski resursi sigurno nisu za dz. Hvala.
Iskreno, nama ne treba jos jedna patrola aplikacija, treba nam da nam google mape rade u smislu dodavanja sudara/policije.. To svuda funkcionise, ko god je isao do hrvatske zna o cemu pricam...