Buducnost veceras u 21h.
Sent from my SM-S928B using Tapatalk
Printable View
Buducnost veceras u 21h.
Sent from my SM-S928B using Tapatalk
Dosta los fudbal, Buducnost ako se moze rec malo bolja, mozda su mogli u par prilika bolje i nesto da izvuku... Ne bi go pao jos 3 sata da su igrali
Sent from my SM-S928B using Tapatalk
Mučna utakmica za gledanje, dva tima sa duboke periferije fudbalske Evrope... Za ovoga Lalatovića makar izgleda da se trudi da ih podigne mentalno, unese im želju i žar za igrom, ali sve to izgleda jezivo loše. Ako im nije dovolja motivacija da izbace ove levate i onda lagano na šampiona SAN ebenog MARINA, ne znam šta reći onda.
nije lalat navikao na ovako udaranu robu
Napadaca nema
Jednistavno je ne moze se bez napadaca dat gol
Vise vrijedi jedan dobar napadac nego sve ostalo
Sent from my SM-F766B using Tapatalk
Dobar golman i napadac su 70% ekipe
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
Zavisno od nivoa takmicenja.na ovom nivou da,ali npr u elitnom nije dovoljno,uobicajeno 6 i 8 nose prevagu.
Tooooooo doktoreeeee ! Amo Sutjeska !
Sent from my SM-S928B using Tapatalk
E jebga.. dobro ih cepe Izraelci...
Sent from my SM-S928B using Tapatalk
Pobjediše bebe mrsku Oleksandriju. Napokon i od Vukotića nešto u vidu odlične asistencije
Decic ocekivano, ne gledam ih, ali bice igraju lose kao posljednji mec.
Bice dobro ako im Rapid ne uvali jos par komada.
Sent from my SM-S928B using Tapatalk
E jbt, pustise ga da se lagano namjesti i da centrira, niko ne trci na.igraca sa loptom.. e pakao, steta, solidno se drzala Sutjeska u drugo pol
Sent from my SM-S928B using Tapatalk
igrači budućnosti su uspjeli nekako da promaše prazan gol i penal za jedno poluvrijeme. kakva grupa ničega.
Sent from my iPhone using Tapatalk
je li ovo namješteno ljudi? Prvo čoek neće da šutne iz prve u prazan gol no je prima a sad ovaj dva puta u istu stranu puca, bukvalno identično izveden penal, iz aviona se vidjelo da će isto šutirati, kriminal
Sent from my Magic 7 Pro using Tapatalk
Makar Sutjeska vodi, dati uspiju izboksovat prolaz dalje veceras
Sent from my SM-S928B using Tapatalk
Bravoooo Sutjeskaaaaaaaaa
Sent from my SM-S928B using Tapatalk
aj fala onome jel te.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Kakvi mrtvaci
Sent from my SM-F766B using Tapatalk
samo da više niko ne priča o nekakvom dobrom fudbalu koji se igraju cg timovi. ovo je podrum evrope u svakom pogledu.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Sad ako mogu i Caku da postave za trenera i to je to.
Sto bi kolega forumas rekao izbusiti sve lopte.
Moze lock, fudbal nocas je sve rekao i pokazao.
Pakao!
Sent from my SM-S928B using Tapatalk
Čudi me da je Budućnost imala lošu sreću i karmu, imajući u vidu da su očerali trenera koji je donio duplu krunu deset dana pred prvu utakmicu.
A neka su vala.
Zato im je bar proslava bila super.
Dako je ugase, pa da neko preuzme brend.
https://rtcg.me/sport/izugla/737975/...dva-deset.html
Quote:
Ako su Kosovo, Azerbejdžan i Kipar toliko ispred nas i masovno prolaze dalje, da se zna da drugo kolo nije realan limit već dno Evrope i to je naša stvarnost. Ne zaboravimo da su naši klubovi debitanti Čelik 2012. i 2013.godine, kao i Arsenal 2023.godine iskoristili Evropu za sasvim druge igrice tipa 7+ ili 9+ golova, ne shvatajući čak ni čemu služi. Ali bitno je da preksjutra kreće spektakl naše Prve lige, koja okuplja ove sezone u svoje jato i timove koji su se veoma istakli u takvim igricama prethodnih godina. Zato, makar između sebe možemo da se fino zabavimo, ako ne možemo sa Evropom. U jednom laganijem ritmu, ipak su velike vrućine, a Evropa je opet tek u julu 2026.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Srecan novi predsjednik. Hahahah. Motaj kablove.
Sent from my SM-S908B using Tapatalk
Odlican clanak, sve receno.
Sto se tice naseg fuzbala, evo mi je chat napravio dobru sliku.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...fb8bcc6c60.jpg
Sent from my SM-S928B using Tapatalk