Dobio je 1,9 mil evra od Makabija, toliko o tome da mu je Zvezda nudila 2,5 mil.
A Milton došao za 1,1 mil, navodno. U realnosti, za te pare se ne bi potrudio ni da potraži Srbiju na mapi. :D
Printable View
nije tačno.dobio je 13,7m za dvije godine od makabija,nudili ste 6m ali na jednu godinu i pare su iz fonda pio ne od pružnih prelaza.
milton je došao za kikiriki i da ga željko nauči košarci.
I splavovi gratis.
Ipak Urbodo malo bolje zna
https://x.com/Urbodo/status/1948441747022844173?s=19
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Ja ipak izraelcima više vjerujem.
https://www.sport5.co.il/articles.as...4&docID=513578
Razdrmao je Milton forum malo, to mi se svidja :)
Evo i njegov menadžer kaže da će biti među najplaćenijim igračima u Evropi , tako da Izraelci jedu *****.
https://x.com/TheSteinLine/status/19...516112645?s=19
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Vjeruje Izraelcima.. a ko njima nesto vjeruje..
Charles Bassey izgleda gotov
Nadam se da će nas preskočiti , nije to još ništa završeno
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
i ja se nadam da ce vas preskociti.
ovaj graham ako bude 2% bolji od canaana, premija. a prezadovoljan bih bio i da bude 2% gori.
momak je najozbiljniji stranac u zvezdi uz facua, ikad. e, sad oće li isporučiti na terenu to je već druga strana medalje.
ovaj momak veli da stiže još jedan.
https://x.com/DojeVS/status/1951294387549258015
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ozbiljan igrač.
Fali ovdje dobar centar ili da se Bolomboy vrati što prije. Bek i ne mora.
bonjara je teska budaletina. ne znam po kom principu biramo ovaj prevazidjeni skart.
Oce li dolaziti neko na 1? ili ostaje Nilikina
Reci nam nesto vise :)
Sent from my SM-S928B using Tapatalk
Mo Bamba :D
Sent from my RMX3311 using Tapatalk
Ako Metu ode u Monaco ja se nadam Tajsu
Dva meca Evrolige u Moraci
30. septembra Efes -Makabi
3. oktobra Efes - Hapoel
https://www.cdm.me/sport/kosarka/evr...a-u-podgorici/
Bojkot
Znači može im se Efes domaće utakmice igra van svoje države. Da nisu izraelski klubovi uveliko bi bilo išutirani iz takmičenja zbog bezbjednosne situacije.
igrali su i prošle godine, u letoniji mislim. presmiješno stvarno. ako su ruski klubovi suspendovani onda su morali i ovi, prosto. ovo u pg je jasno radi čega.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Doslednost im je bas na nivou nema sta...
Pih
Sent from my iPhone using Tapatalk