I Osimena uzeše izgleda.
Ko je taj Toni?
Ajvan Toni :D
Printable View
I Osimena uzeše izgleda.
Ko je taj Toni?
Ajvan Toni :D
da mi je proniknut u ovaj sestodimenzionalni (dimenzioni?) sah koji boehly igra...
Sancho u Celzi, isti ga trazili prije kad je bio u BVB, evo ga konacno.
Sterling nastavlja svoju avanturu u Arsenal. Nije lose pojacanje za njih, fali im dubine.
Sent from my Pixel 6a using Tapatalk
Everton prokocka dobijen mec u zadnjih 9 minuta
Sent from my SM-S928B using Tapatalk
zreli su za ispadanje
Sent from my iPhone using Tapatalk
Definitivno dva razlicita sporta igraju Junajted i Liverpul, znaci pregazise ih na svaki dio terena.
Al kakva partija Kazemira ovih 45 minuta, pa sale se sa covjekom na terenu, izgubljen u vremenu i prostoru i definitivno spreman za Saudijsku Arabiju i ladjenje muda. Upecatljivo los.
Ova trojka na sredini Liverpula plese i rade sta oce.
šta su sve braća koja igraju za Tottenham promašila, za nevjerovat. čak bi i onaj antifudbaler bi možda i dao neki gol da je zdrav :D
Liverpool kao da igra protiv Norwicha
Sent from my iPhone using Tapatalk
tu samo ima mnogo mnogo glupih fudbalera. ilustracija koliko su utakmice predvidive, iz privatnog viber live-komentara utakmice:
https://i.postimg.cc/CKMLKWTx/viber-...-53-12-605.jpg
https://x.com/FabrizioRomano/status/1830313384035635238
op, op
Sent from my iPhone using Tapatalk
Oce Mo da izburgija jos jedan ugovor izgleda :)
Vjerujem da moze osigrat jos makar 3 sezone, posto ga vise ne mogu prodat jer je zadnja godina ugovora, moralo bi se brzo reagovat jer od Januara vec moze da stavi potpis potencijalno novom klubu.
Slot nije mogao bolje da pocne, ovo danas je bio test koji je polozio bez greske. Liverpool jedini bez primljenog gola, nerealna transformacija poslije Kloppovog sistema. Iakontrolisali su utakmicu lijevom rukom.
Ten hag izjavi mrtav ladan juce kako je MU prosle sezone uzeo najvise trofeja u EN poslije MC i da je to cinjenica! Jednom rijecju sampion.
Sent from my SM-S928B using Tapatalk
Ovima je još Casemiro u sastav jbt
Што чини Кол Палмер...4 гола у прво.
Preslisase Pijevci Djavole, oducili su ih od fudbla.
Bruno crveni karton + povrede Manoo-a i Mount-a, ne pise se dobro Ten Haagu ali eto izgovora za naredne debakle u najavi
Sent from my SM-S928B using Tapatalk
ono je licilo na utakmice uniteda i tottenhama na traffordu iz 2000-ih, srecom ovog puta sa obrnutim ulogama. micky van de ven je jedan od najzabavnijih igraca danasnjice.
bojim se da smo potpisali otkaz ten hagu.
"I'm not thinking about being sacked. We all made thi decision to stay together in summer, it was clear plan"
"It's been decided as ownership group and leadership group. Also we made the decision, after a clear review what we have to improve as an organisation... how to construct a squad", ten Hag added after the defeat.
"All decisions made in togetherness and also knowing it would take some time. So we are all there on one page, one boat, the ownership, the leadership group and the staff, players too and myself of course". less
Sent from my SM-S928B using Tapatalk
akobogdaakobogda. nek ostane makar upola dugo kao fergie.
never in doubt... ili makar u 89-om na 4-1 i sa igracem vise.
priznaj da kod 4-1 mislio da može bit 4-4 :D ovi Spursi imaju mnogo gotivnih igrača - Udogie, Bissouma, Maddison, Van de Ven
Sent from my iPhone using Tapatalk
na 4-1 posle pogodjene stative, pocelo je da mi se mota ime manuela lanzinija po glavi. ako se dobro sjecam, onomad je na 3-0 bale pogodio stativu u 80-om. ostatak utakmice i dalje pokusavam da potisnem.
možda United i okrene, al meni je nevjerovatno da i dalje drže ovoga kao trenera. tip je rang Brnovića
Sent from my iPhone using Tapatalk
Realno je da dobije MU. Brzo su izjednačili,i dobar gol dao
fino tempiraju ovo na radost ostatka lige, jedna pobjeda u 3-4 utakmice je knap da ga ne otpuste, a da imaju formu za deseto mjesto.
Da je i svirao ofsajd za Siti, ništa ne bi pogriješio
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Ne može srećnija i gadnija ekipa od Šitija bit.
Jedino RealM
Zaboravio si Juventus zvani 1:0, a bogami i Konteove ekipe koje sve na misice guraju
Sent from my SM-A556E using Tapatalk