Objašnjenje urednika: Zašto je stao Volim Danilovgrad?
https://volimdanilovgrad.me/objasnje...YHiH3tCrOV3Ocw
Tu es mon hero.
Printable View
Objašnjenje urednika: Zašto je stao Volim Danilovgrad?
https://volimdanilovgrad.me/objasnje...YHiH3tCrOV3Ocw
Tu es mon hero.
Znao da je da isprati sve sto se tice Dg i okoline, skroz ok lik.
Tu es mon hero.
A jes ali vidiš mora neko da "stoji iza tebe" mislim na partije on je baš onako "prirodnjak" i običan da rečem nije lovac na popularnost i to.
Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk
U zadnje vrijeme ako si musko nzm koliko je dobro da,neko stoji iza tebe" [emoji2369][emoji854]
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ahahhahah, dobar. :)
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk