Eddie je sa manje para čuda radio. sad ima keš al ga pametno troši. pametnije nego Spursi recimo [emoji3] sumnjam da bi istovarili milione za Richarlisona
reče Eddie prije neki dan im treba još jedno dva pojačanja i da zna koja su. opasni će biti i u CLu. recimo neki Atletico će pregaziti, siguran sam
Sent from my iPhone using Tapatalk

