U tom selu Đeljošaj je osvojio 537 glasova od 659 glasalih, a Andrija 110 od 418 (Milo 180) - OIK Tuzi je objavila rezultate u toj opštini na svom sajtu. Možda je Nik radio za Andriju pa zato neuobičajeno dobar rezultat?
Printable View
Radio je DPS za Andriju i opet nije bilo dovoljno :)
Sinoć brojimo glasove i nevjerovatan šok na licima svih članova BO :D (na mom BM Jakov 40+% glasova)
Znalo se da će Milatović biti drugi, doduše konzervativne info koje smo imali je da će biti 7-9% razlike između drugog i trećeg kandidata...
TT
Iskreno više bio volio da je obrnuta situacija u budućnosti,Milatovic Mandar a Spajke predsjednik.
Jer Spajke se previse "prosuo"sa lazima za buduće izbore pred.vlade. Mada bolje njega svakako,nego za ove"poštene"starce
Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
Jedan ce bit vezan za Srbiju a drugi za evloatlantske integlacije.
Podgorica je zanimljiva po broju glasova:
- Jakov Milatović - 37.743
- Milo Đukanović - 30.447
- Andrija Mandić - 16.117
- Aleksa Bečić - 10.232
- Draginja Vuksanović Stanković - 2.886
- Goran Danilović - 1.482
- Jovan Radulović - 717
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ocekujemo za koji dan seriju novinskih natpisa u regionu (citaj Srbija) protiv Milatovica u stilu "izdajnik Srba". Zatim seriju novinskih natpisa od DPS-Bemax medija u stilu "izdajnik Crnogoraca".
Sad je malo primirje dok prave strategiju,ali krece i Twitter i FB kampanja "rece mi jedan coek da je na fakultetu vidjen sa nekom starijom gospodjom ili preko kreveta do diplome" ili podgrijavanje izmisljotina "10 Crnogoraca" ili "modra zena", "gej" i ostale bljuvotine iz najljigavijih umova. Ocekujemo trik pitanja novinarima u smislu "crkva", "Hag", "Srebrenica", "Velika", "Hirosima", "Somalija", "Kurdi", "Ukrajina", "Tramp", "Putin", "Kosovo", bla bla truc.
Milatovic i ekipa oko njega u naredne dvije nedjelje da se zatvore u kuce samo sa ljudima od povjerenja, da paze i privtno pred kim sta planiraju, da ne vjeruju nikom, da se ne fotografiau sa fanovima jer ce im namjestit nekog chethnika, neku prostitutku, nekog krimosa, dilera, budaletinu ili maloljetnicu, da odolijevaju glupim provokacijama po drustvenim mrezama, da ne odgovaraju u medijima Medu, Ljusi i slicnim placenicima, da ne nasijedaju na "pozive za pregovore" oko parlamentarnih i kvazi podrske DF-a ili DPS-a, neka na sve odgovaraju "polakooo, ima vremena, pricacemo poslije predsjednickih"
Sva ce masinerija Vucica i Mila da se obrusi sad na njega, kao sto ne svojevremeno na Krivokapica jer nad njima nisu imali kontrolu. Ko i dalje sumnja da su Vucko i Milo isti tim, definitivno ne vidi dobro.
U pamet se.
Za 5 mjeseci Evropa Sad sa 21,388 do 37,743 Milatovicevih.
And it begins....:cool:
https://twitter.com/NebojsaMedojevi/...55675543064576
Po opštinamahttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...c82f2dc178.jpg
Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
Kako se Mandić prosuo u Budvi.
Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
Jedan dobitnik i 6 luzera.
Danilovgrad, Podgorica, Kolasin i Herceg Novi opamecene opstine...
Inzenjering neko napisa. Mnoge sumnjive brojke.
A viđite što čini Borba, pahahahaha
Veli pružena ruka dala rezultate, Mandić osvojio 825 glasova u Tuzima
https://borba.me/pruzena-ruka-dala-r...660-becic-560/
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...ee74dfd143.jpg
Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
Ja prije citah,ne vjerujem koliko su licemjerni.
Kao da se ne zna zašto su mandića glasali tuzani… tuga tužna
I onaj drugi naslov dje piše djukanovic je omiljen medju zatvorenicima,a na drugo mjesto im je mandic ali toga nema u naslovu.
Izgubi se taj tekst🫣
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja bih da pitam kimmija gadi li mu se podrška DFa? Hahahahahaha :joy:
I da li je zaboravio i ovo? :joy:
https://i.imgur.com/OLkFp7k.png
Odavno ne vidjeh paljbu po Medu ka na ovom tvitu nocas. Kakvi komentari. :joy:
Ja moram ovo da postavim. Nisam pratio prethodnu temu, sigurno je postavljano i vise puta, ali neka ga i odje. Ovo je legendarno! Meni je ovo najveci hit ovih izbora.
https://scontent.ftgd2-1.fna.fbcdn.n...oQ&oe=641D56D6