Longi :)
Printable View
Longi :)
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...44e55f9c10.jpg
Mijenjam za golf 6 [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Izgleda ce ovaj hydroconquest (sto mu treba servis) završit kod mene[emoji12] čim nije do sad otišao.
Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
Crni hc jedini nije na prodaju :))
Hahahahahahhahha.
Sent from my iPhone using Tapatalk
.....
........
Promašio topic? :D
Sent from my iPhone using Tapatalk
Možda oće i on da proda :joy:
HC je u nekim zemljama već na 1900€ “otišao” :)
Breitling nova cijena svuda 5250€
PRX prodat.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...15aab29030.jpg
Refffff
Sent from my iPhone using Tapatalk
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...5d5bb84d64.jpg
Reffff
Prodat
Sent from my iPhone using Tapatalk
Refref
Prošao
Plava certina prodata.
Aktuelna crna i longines.
Refff
Prodato
Prijatelju svaka cast na kolekciji. Ako si za zamjenu imam 55 mm u-boat
Prodat
Reff za Paja Patka
Sent from my iPhone using Tapatalk
Reff za Citizen, moguca blaga korekcija.