Nisi u pravu za ovo quotovano a i logika oko dodjeljivanja frekvencija ti je finansijski losa:)Quote:
Gasenje 3G NECE otvoriti tj osloboditi nove frekvencije jer se frekvencije dodjeljuju po generaciji. Dakle, kad se ugasi 3G, nece se pojacati sam od sebe 4G.

