U centar 29 u autu,stižem na Karaburmu 25,nije loše,ali nije ni idealno.
Printable View
U centar 29 u autu,stižem na Karaburmu 25,nije loše,ali nije ni idealno.
U Budvu POTOP trenutno.
A okplo svuda sunce...
Smeta mi kad vidim da se vrijeme muči tj kiša, koje niđe nema na prognozama, a ja je i vidim i osjećam e mi pritisak pa'ne na 100 sa 55. I ako zaspim slučajno neđe 15, 20 minuta, kako umijem, iz takve se kome dignem da mi treba 2 ure posle da dođem sebi. More je i dalje prelijepo.
Moja teorija mene. 5h sna dnevno, dosta aktivnosti i rabote, 10k koraka, puna kuća đece na smjene, pa plaža bar 1 ili 2x dnevno, sunce koliko mi je prijatelj toliko mi je i neprijatelj imam osjećaj da mi uždi krvne sudove i da mi protok krvi bude minimalan, ispije mi energiju više no kad bocu vina uz jelo popijem. Trudim se da se hidriram i da nosim laganu robu, ali ima ovakvih dana tokom ljeta kad me sklopi fino.
Ja i po ovakvom vremenu-hocu kakat.neću kakat,obožavam produženu...siestu :D