Ako mi moze biti 22.5 stepeni ocu da mi je tacno toliko, cinjenica. :D
Tu es mon hero.
Printable View
Ako mi moze biti 22.5 stepeni ocu da mi je tacno toliko, cinjenica. :D
Tu es mon hero.
Šta je ovo koji Q u deset uveče šta je ovo ima da opičim klimu do ujutru.
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Nije ni pocel jos, samo se tjesi :)
Znam da nije nemam što da se tješim. [emoji1787]
Mogu samo da ispuštam ekspresije u trenutku.
Ka onaj zemljanin u Autostoperski vodič kroz galaksiju a robot Marvin kaže okle.ljudma potreba i za to. [emoji1787]
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Jokaš, brate moj po Celzijusu. Oprosti mi što, ipak, ako pređe zvaničnih 38° dnevna, ja je preko dana upalim. Ostalo...pfff.Bitno je da kući vode na česmu ima. Nekad davno na peti sprat 1/2 jula i avgust i toga slabo bilo, pa se preteklo.Onda ugradiše hodrofor. [emoji1787]
Cijevna je majka, Morača tetka mila,nekad ka đeci i Ribnica bila...
Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
Vratih se iz skandinavije, i tamo je neki talas 22 23 stepena, sto je njima avgustovska temperatura. Svi se suncaju i leze po parkova.
Dan do 10 uvece... u 8 sija sunce kao da je 3 popodne. Ne bilo nikome tako dug dan :)
Sent from my SM-A566B using Tapatalk
@joni,pokrivaš li se noćas...?
Prema trenutnim prognozama, srijeda i četvrtak biće najtopliji dani ove sedmice, dok se od petka očekuje blagi pad temperature, ali i dalje iznad prosjeka za ovo doba godine. I dok se do kraja maja očekuje još tropskih dana, građani Podgorice na vrućine gledaju različito – od zabrinutosti do ravnodušnosti.
Ako se prognoze meteorologa obistine, očekuje nas jedno od najtoplijih ljeta u posljednjih pet decenija
A meni rekose El Ninjo ce ..
Ja ne umijem iskopat ni svoje postove a kamoli tuđe. No, zato si ti tu[emoji6].
Ako se dobro sjećam, tema je baš ova ali je @Jakuza to zna' da zavrti u pravom smjeru
Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
Ne pada mi na pamet imam inspiraciju da otvorim temu sex kroz godišnja doba to bi bila dobra tema.
Više nisam ona stara ja.JBG. :joy:
Zbacila sam kožu ka zmija.
Mozda zat što u PG najmanje ima Podgoričana? Vruće im je na 37 kad unazad 15 godina na sjeveru je rijetko u podne dolazila žila u termometru do 37. A i stariji ste pa vam vrućine više smetaju, teže ih podnosimo.
Vjerovali ili ne do prije neđelju dana laganim jorganom sam se pokrivala i samo dvije noci preksinoc i prekpreksinoć sam spavala nepokrivena, a sinoć na Stari bogme frotir i čerđaf prigrlih u neko doba :D
eto tako, plus svake godine ista priča ka da nije Podgorica čitav vijek bila vrela i ljeti nesnosna.
Ja volim ljeto ali kad predje 40 nije mi po volji.... zabijem se pod klimu i uzivam. Ne prija mi ali što ću, bolje klima no vrućina...more, bazen, kada razladim se i ljepota!
Što se mene tiče milije 40 no 3 i 5 ili ne daj bože minus :D
Kako je lijepo zaladilo... da iskoristimo ove 2 dana.
Od vikenda opet priganje.
Sent from my SM-A566B using Tapatalk
Ja se juče popodne prelijepo isplivah, temp mora je bila idealna - mlako hladna.
Je li vam hladno tamo u Pg?
Šta vam najavljuju za sjutra?
Za sjutra 26,7,idealno :)
Myki,ipak si se pokrila?:joy:
Zahvaljujem :)
Rerna se pali od danas...32 itd.
Dobro, kad desetog juna nije bilo 32? :) prosle godine je bilo 39 u ovom periodu
Ma velim počinje,a da je bilo bilo je i prije neki dan 35.
Ne zaebai, vidi petak... Izgleda da bi ovo stvarno moglo biti "el nińo" ljetohttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...e62e8d9578.jpg
https://www.vijesti.me/bbc/812601/uz...ostrva-toplote
Ovaj tekst je dosta precizno opisao BG stanje tokom vrućina...poslednji put kad sam bio par dana to je bila ista ako ne i gora rerna od PG,centar BG-a.
Iskoči mi snimak na (instagram -> priča o ljetu što se voli itd) ovaj jedan ja staropodgoričanin volim - drugi kaže da može kako godinu dana da traje...
Najjači komentari ljudi koji ne podnose ljeto. :joy:
Ja mogu da kažem da sma čuo za makar 10.ljudi koji su prihvatili preko. Ljeta da žive u NK a da rade u PG, jer je osim preko dana i preko noći užas.
Doduše ja sam to prihvatio prije 15 godina [emoji1787]
Living on the EDGE side
............ Ż\_(ツ )_/Ż............
Upališ klimu i ne mrdneš do ujutru [emoji846]
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Stavismo u Pg na kucu 10ku fasadu i izolaciju krova. 6-7 stepeni manje, koja razlika.
Sent from my SM-A566B using Tapatalk