Kako sam se smrznuo prije 10ak godina dolje, bila je hladna godina inače a dolje udario jugo na 3-4 stepeni.. Do kosti.. A inače sam odrastao na klimatski ekstremnom mjestu :D
Printable View
Od južine poludim... Ali ovo mi je hladno za južinu.. Koji je ovo vjetar noćas?
Ne avetaj. :)
što god da je mrzim kišu, a kišu i vjetar?! Ao!!!
I ja vala.
.... Posebno vikendom :/
Ne dajte da vas ubije vjetar nikako.
Jugo je puvalo.
A vlaga što kaže Randy, uh, u kosti. Subjektivni osjecaj 10 stepeni niže.
Spavaća sad bude oko 21 ali vala u dnevnu 23-24 mora vazda bit. Sad ja vidim što su vama računi za struju niski, ođe se izgleda grijanje pali oko nule tek [emoji1787]
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...5e862caefd.jpg
Sent from my SM-A725F using Tapatalk
nikad ne bih ugrijala spavacu sobu. tokom cijelog dana je otvorena do spavanja
Sjever je zakon.
Svi ostali vjetrovi su njaaaa. :)
"Kada sjever zagrli moj grad"...
Ajde sto pada kisa, ali sto duva uz to.....zvek!
O tome ti pričam... A nije južina. Grozota jedna.
e i ja vala, ako mi klima radi na 30 mi je non stop, mada ne volim na klimu da se grijem nego na termo pec...upalim je na punjenje u toku noći, jedinica ili dvojka....rijetko na trojku jer onda je stvarno prevruće, i to mi grije 35 kvadrata samo tako. Termometar ne pokazuje ispod 25...a meni ne smeta ni kad je 27, 28
Ja ga u sobu đe je zimi preko 18-19 ne bih zaspivao...
Dnevna tu na 22-23 (taman za kratke rukave), na 24 već počinje da mi bude vruće...
Nije ni čudo Zvončice što ne voliš da se griješ na klimu, ako ti je na 30 stalno kad je upaljena... :D
Sent using Tapatalk
Mogu da padjaju cuskije,ako ima ko da ti zagrije sobu [emoji23]
Sent from my Poco X3 Pro using Tapatalk