Baš blago je zaljuljalo. Da nisam sjedio na fotelji ne vjerujem da bih primijetio.
Sent from my SM-S916B using Tapatalk
Printable View
Osjeti se kratko
Послато са 2510ERA8BG помоћу Тапатока
Ne osjeti :)
Ni da me takne
Sektor za seizmologiju Zavoda za hidrometeorologiju i seizmologiju u 21.08 časoa registrovao je zemljotres manje jačine sa epicentrom na pet kilometara sjeveroistočno od Velestova.
Jačina zemljotresa u žarištu iznosila je 3,2 jedinice Rihterove skale. Žarište zemljotresa locirano je na dubini od 19 kilometara.
Iz Zavoda za hidrometeorologiju i seizmologiju je saopšteno da ovaj zemljotres nije mogao izazvati materijalne štete u epicentralnom području.
Nije to zemljotres nego podzemna testiranja koja sprovodi Crnogorski nuklearni program :joy:
Na Lusticu zaljulja fino sekund :)
Sent from my SM-A566B using Tapatalk
Zaljulja ga dobro.
Ali onaj šum prije potresa, nema goreg osjećaja.
Slabiji zemljotres kod Morinja
https://www.cdm.me/drustvo/slabiji-z...s-kod-morinja/
Sent from my iPhone using Tapatalk