http://b.vimeocdn.com/ts/256/306/256306979_640.jpg
Printable View
od kad to mogu 2 rođena brata da ožene 2 sestre, ili sam ja prsla...
Još ako su blizanci i bliznakinje.
Ne mislim 4ke, da se razumijemo.
"Moj mali verni Sanco Pansa, moja ljubavnica, saborac i moj najbolji drug!" :*
"Rijetko kad je Učitelj bio tako rječit kao kad je upozoravao na začaravajuću moć riječi:
“Čuvajte se riječi”, govorio je, “čim odvratite pogled, one će početi svoj vlastiti život, zasljepljivaće, očaravaće, zastrašivaće – odvući će vas stranputicom od stvarnosti koju predstavljaju – navešće vas da vjerujete da su stvarne.”
“Svijet koji vidite nije Kraljevstvo koje vide djeca već iscjepkan svijet, razbijen u hiljadu komadića riječju… To je kao kad biste vidjeli kako se svaki okeanski talas odvaja od okeana.”
“Kad se riječi i misli utišaju, Univerzum procvjeta – stvaran i cio i jedan – i riječi postaju ono što su oduvijek i trebale biti:
Note – ne muzika,
Jelovnik – ne hrana,
Putokaz – NE KRAJ PUTA.” "
254,689,275 Energy used today (MWh) - 1430GMT...
1,902,756,437,690 Solar energy striking Earth today (MWh) - 1430GMT... - 99.9% of it wasted...
ako me još neko pita jesam li trudna, bombu ću mu bačit.
http://www.youtube.com/watch?v=hye2qb__7H8
Ko zna mjerit što je lijepo, toj ljepoti još se divi.
Za ovaj stih bih mu felacio priredio.
Moje je srce kontrabas...
http://x.garnek.pl/ga6428/33c4e6b81c.../kontrabas.jpg
Što da ga diram...
Ovaj PMS je opasan, letjelo perje na sve strane sinoć :mrgreen:
Scheiße, scheiße, scheiße and scheiße... PIH.
http://www.youtube.com/watch?v=VQH8ZTgna3Q AReee uuu mineeeeeee?